EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Kancelaria

13 cze 2019, 15:01

Ja mogę polecić z Warszawy JST, na pewno mają znakomitego specjalistę w dziedzinie prawa pracy, Pana Tomaszczyk, z którym to akurat sama miałam okazję współpracować. Wykazał się ogromnym doświadczeniem i zaangażowaniem także z czystym sumieniem mogę polecić.

luna11
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 17 cze 2019, 12:42

Re: Kancelaria

17 cze 2019, 12:53

Dobrze, że zaczęłam szukać informacji na forach, ponieważ moja mama właśnie potrzebuje pomocy w walce z byłym pracodawcą, który jest jej winien ogromne pieniądze. No i właśnie dużo osób poleca JST, akurat jesteśmy z okolic Warszawy, więc chyba czas umówić się na rozmowę do adwokata Tomaszczyka, skoro cieszy się dobra opinią. Mam nadzieje, że również nam pomoże.

Renaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Kancelaria

02 lip 2019, 23:27

Samemu niestety ciężko cokolwiek załatwić w sądach…. niestety nasza sprawa złożona samemu ciągneła się już 2 rok, bez odzewu. W końcu zgłosiliśmy się do kancelarii prawnej z Krakowa www.kancelariaprawnajr.pl i okazało się, że się da zakończyć pozytywnie naszą sprawę.

JuliaBed
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 27 cze 2019, 19:20

Re: Kancelaria

09 lip 2019, 13:55

Ja mogę polecić z Warszawy JST, na pewno mają znakomitego specjalistę w dziedzinie prawa pracy, Pana Tomaszczyk, z którym to akurat sama miałam okazję współpracować. Wykazał się ogromnym doświadczeniem i zaangażowaniem także z czystym sumieniem mogę polecić.
Podpisuję się pod Panem Tomaszczyk. Na prawie pracy zna się jak nikt inny, ciężko go zagiąć. Cieszy się dobrymi opiniami i wcale mnie to nie dziwi bo jest skuteczny a przy tym po prostu ludzki, życzliwy i zaangażowany.

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: Kancelaria

21 lip 2019, 16:16

Również znam Pana Tomaszczyk. Doradzał mi w sprawie przeciwko pracodawcy, zajął się pisaniem wniosków itd. Ogólnie byłam bardzo zadowolona ze współpracy i wsparcia jakie otrzymałam.

KaLipka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Kancelaria

15 sie 2019, 19:59

Jeśli chodzi o JST to ja kojarzę Pana Wieczorskiego, były sędzia a teraz radca prawny. Ostatnio pomagał nam w sprawie spadkowej i byłam bardzo zadowolona z porad jakie otrzymałam.

kacpi123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 sie 2016, 23:25

Re: Kancelaria

21 sie 2019, 21:53

Ja we Wrocławiu współpracuję z kancelarią Klisz i Wspólnicy. Pani adwokat Karolina Łabędzka prowadzi kompleksową obsługę prawną mojej firmy. Z czystym sumieniem polecam. A tak na marginesie, to ta kancelaria ma też siedziby w Poznaniu i w Gdańsku i mają wielu specjalistów od różnych rzeczy.

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: Kancelaria

25 sie 2019, 11:15

Jeżeli ktoś z was jest z okolic Wałbrzycha to serdecznie polecam kontakt z tą kancelarią Kancelaria Radcy Prawnego – mgr Wojciech Zaręby. Kancelaria mieści się na ulicy Rynek 21 lok. 1 i można sie z nimi skontaktować poprzez stronę lub numer tel.

WikaaK
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 20 lip 2019, 14:06

Re: Kancelaria

20 wrz 2019, 14:52

[quote="Pola23"]Również znam Pana Tomaszczyk. Doradzał mi w sprawie przeciwko pracodawcy, zajął się pisaniem wniosków itd. Ogólnie byłam bardzo zadowolona ze współpracy i wsparcia jakie otrzymałam.[/quote]

Tez korzystałam kiedyś z pomocy tego Pana. Profesjonalne podejście, uprzejmy,wszystko dokładnie mi wyjaśnił i wskazał na co zwracać uwagę. Z porad jakie otrzymałam byłam bardzo zadowolona!

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Kancelaria

26 wrz 2019, 14:24

Ja z kolei z JST znam Pana Karola Wieczorskiego- to radca prawny, który bardzo mi pomógł w sprawie spadkowej.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość