bystrzycka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 mar 2018, 18:37

Re: adwokat z Łodzi

28 cze 2019, 00:36

Mi bardzo pomógł Pan adwokat Mariusz Olężałek. Był moim obrońcą w w postępowaniu dyscyplinarnym policjantów. Zostałam niesłusznie oskarżona, ale dzięki Pani Mariuszowi prawda wyszła na jaw. Dziś nadal pracuję w zawodzie. Bez dobrego prawnika pewnie nie poszłoby to wszystko tak dobrze.

qarolinqa7
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 13:37

Re: adwokat z Łodzi

28 cze 2019, 13:40

Korzystałam z usług mec. Klimkowskiego i mogę go z całego serca polecić. Kontakt przez całą sprawę bez żadnych problemów. Dbał abym na rozprawach czuła się komfortowo pomimo stresu. Po drugiej rozprawie z jego udziałem sprawa zakończyła się dla mnie dobrze.

weroniczka99
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2019, 10:19

Re: adwokat z Łodzi

29 cze 2019, 10:21

Współpraca z panem mecenasem Klimkowskim odbyła się na najwyższym poziomie. Zaangażowanie w sprawę i chęć pomocy już od samego początku. Sympatyczne podejście do klienta, a na rozprawach profesjonalizm.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: adwokat z Łodzi

09 lip 2019, 13:52

Ja akurat mogę polecić ale z Warszawy, Pana Tomasza Tomaszczyk. Świetny specjalista w dziedzinie prawa pracy. Sama korzystałam z jego pomocy i byłam bardzo zadowolona z porad i wsparcia jakie otrzymałam.

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: adwokat z Łodzi

21 lip 2019, 16:26

Ja akurat mogę polecić ale z Warszawy, Pana Tomasza Tomaszczyk. Świetny specjalista w dziedzinie prawa pracy. Sama korzystałam z jego pomocy i byłam bardzo zadowolona z porad i wsparcia jakie otrzymałam.
Również mogę się podpisać pod Panem Tomaszczyk. I choć kancelarię ma w Warszawie to czasem warto kawałek dojechać.

KaLipka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: adwokat z Łodzi

15 sie 2019, 20:01

I tu się zgadzam, jak prawnik dobry, to warto do niego dojechać na spotkanie. A jeśli chodzi o kancelarię JST to wiem, że maja tez świetnego radce prawnego, Pan Wieczorski, nam pomagał w sprawie spadkowej i wszystko zakończyło się po naszej myśli.

jolantap88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2019, 10:40

Re: adwokat z Łodzi

23 sie 2019, 10:42

Pan Mecenas Igor Klimkowski prowadził w moim przypadku wszystkie sprawy rodzinne. Rozwód z orzeczeniem o winie, alimenty, widzenia z dzieckiem. Wszystko bardzo profesjonalnie i rzetelnie, nie miałam żadnych obaw ani stresu bo Pan Mecenas podchodził do spraw zawsze fachowo. Szczerze polecam jego pomoc!

karolinabie
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2019, 09:43

Re: adwokat z Łodzi

29 sie 2019, 09:45

Tylko mecenas Klimkowski. W moim przypadku rozwód przeprowadzony błyskawicznie! Mega profesjonalnie. Wszystkie dokuemtny przygotowane na czas, reprezetacja w sądzie osobista. Super

sylwianka7
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 21:32

Re: adwokat z Łodzi

30 sie 2019, 21:36

Mój rozwód również był prowadzony przez mecenasa Igora Klimkowskiego. Moim zdaniem wzorowo. Wynik pozytywny. Jestem zadowolona z przebiegu sprawy. Pan Adwokat angażował się, udzielał wszystkich informacji, uprzedzał o innych tematach, które mogą się pojawić na rozprawie. Uzyskałam pomoc przy wszystkich formalnościach. Wspólprace oceniam bardzo wysoko.

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: adwokat z Łodzi

02 wrz 2019, 13:41

Adwokatem z doświadczeniem jest na pewno pani Monika Kitscha-Kwasiborska. Zajmuje się różnymi dziedzinami prawa. Jak szukacie dobrego prawnika i do tego takiego, z którym można normalnie porozmawiać, wytłumaczy wszystko "po ludzku" to na pewno będziecie zadowoleni ze współpracą z Panią Moniką.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość