Wasz ulubiony sklep Internetowy to :

link usunięty przez obsługę forum
5%
2
ASOS
5%
2
OTTO
Brak głosów
0
BON PRIX
9%
4
INNY (napiszcie w poście jaki?)
81%
35
 
Liczba głosów: 43
Awatar użytkownika
KSHMR
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 wrz 2019, 11:40

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

14 paź 2019, 08:56

Myślę, ze chyba kontigo jeżeli chodzi o kolorówkę :p

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

17 paź 2019, 11:37

Jeśli chodzi o biżuterię i dodatki to uwielbiam kupować w Aparcie, ogromny wybór i mnóstwo rabatów.

JulitaLaura
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2019, 15:33

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

17 paź 2019, 16:57

Zazwyczaj porównuję ceny i wybieram ten, w którym najtaniej :-), czasem na Allegro, ale do niektórych wracam, rajstopy i staniki lubię tutaj kupować - zawsze dają rabat albo jakiś prezent - polecam Świat Kobiet Ana

Awatar użytkownika
JudytaO
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 paź 2019, 13:18

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

18 paź 2019, 09:10

Ja jestem zakochana w Zalando. Meega duży wybór no i możliwości zwrotu, wymiany super !

Doroti
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2019, 19:09

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

28 paź 2019, 15:59

Boutique 5ave ma świetne ubrania, dużo sukienek które tam są wolałabym widzieć w swojej garderobie niż na tej stronie także polecam :)

fitotka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2019, 19:13

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

31 paź 2019, 20:38

Ah zdecydowanie 5ave ! maja niesamowity wybór jeśli chodzi o ubrania dla kobiet i będąc szczerą to ubierając się tam moge poczuć się na prawdę wyjatkowo bo ubrania mają na prawdę nietuzinkowe

AgataMili
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 lis 2019, 21:14

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

11 lis 2019, 21:23

Moim zdaniem to wszystko zależy od tego czego szukamy. Wiadomo, jakieś droższe rzeczy będziemy szukać bardziej w sklepach stacjonarnych ze względu na ewentualną stratę jakby poszło coś nie tak. Natomiast w przypadku takich produktów jak kosmetyki czy bielizna to dużo taniej znajdziemy propozycje w sieci. Jedyna kwestia do rozptrzenia to czy będziemy szukać najtańszych rzeczy, sprowadzanych prawdopodobnie z Chin czy może postawimy na naszą gospodarkę. Jakość to jest słowo klucz przy każdym dokonywanym wyborze. To nie żadna sztuka mieć zapchaną szafę, sztuką jest mieć co na siebie włożyć oraz czuć się w tym komfortowo. Ostatnimi czasy to bardzo popularne stały się body damskie , pozwalające nawet na uzyskanie efektu wyszczuplającego. Jak to wygląda w praktyce można zobaczyć na zdjęciach chociażby w sklepie Gatta - https://www.gatta.pl/pl/odziez/body/

miki77
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 17 lis 2019, 21:10

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

17 lis 2019, 21:34

W zasadzie do różnych kategorii produktów mam swój ulubiony sklep. Jeśli chodzi o buty nike i odzież sportową tej marki, najchętniej robię zakupy na Perfektsport.pl, bo tam mają po prostu najlepsze ceny :) No i też szybką dostawę, co często ma dla mnie również duże znaczenie :)

Awatar użytkownika
modnaona
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 07 maja 2018, 09:10

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

28 lis 2019, 15:33

Buty kupuje na zalando, odzież w innych sklepach, wyprzedaże ubrań markowych są np. na ubierzsie.com. Akcesoria też wole kupować online. Jedynie spodnie kupuje stacjonarnie.
[img]http://ubierzsie.com/product_picture/fi ... b7df86.jpg[/img]
[img]http://ubierzsie.com/product_picture/fi ... 91011a.jpg[/img]
[img]http://ubierzsie.com/product_picture/fi ... 0a5b12.jpg[/img]

Meduza88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:06

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

07 lut 2020, 10:46

Jeśli chodzi o ulubiony sklep z ubraniami to mój to bezkonkurencyjnie ImperiumKlif.pl sprawdźcie same :) Mają tam duży wybór niepowtarzalnych i nietuzinkowych ubrań. Dzięki nim zawsze wyróżniam się w tłumie i nie stresuję się, że na imprezie ktoś będzie miał taką samą kieckę :) Ostatnio np. zamówiłam u nich sweter Peserico, bardzo ładnie leży, podkreśla sylwetkę. Do tego jakość zachwyca, sweter przyjemny w dotyku, cieplutki. Łatwy w utrzymaniu czystości, nic się nie zaciąga i nie rozciąga po praniu. Bardzo polecam :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość