Awatar użytkownika
mlody43
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2018, 14:04

Re: Brak pokarmu

24 lut 2018, 11:36

Całkowicie się zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać, nic ująć z jego wypowiedzi :)

KamilEkan
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:52

Re: Brak pokarmu

28 lut 2018, 01:58

Przejdź po prostu na sklepowe mleko, nic nie poradzisz.

Marinka19Marinka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 26 lis 2018, 21:30

Re: Brak pokarmu

26 lis 2018, 22:44

Mój syn sam stwierdził, że kończymy i nie chciał ssać piersi....może dla tego, że był dokarmiany mm. Nawet jak odciągałam to i tak wypluwał.

mikusia369
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 06 lut 2018, 00:27

Re: Brak pokarmu

27 sty 2019, 21:31

ja w sumie przy okazji innych zakupów na wapteka.pl wybrałam Herbapol Herbatka fix i był czas, że ją piłam regularnie. Całkowicie naturalna z owocem kopru, anyżu i kminku. Uważam, że z dobrym skutkiem, do tego woda niegazowana i kryzys mleczny, że tak go nazwę minął. A przy okazji też wzdęciom i kolkom zapobiega.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Brak pokarmu

23 paź 2019, 14:41

Nie było to dla mnie problemem. Wiem, pokarm matki jest najlepszy ale czasami nie ma innego wyjścia i trzeba przejść na mleko modyfikowane. Lekarz doradził mi Bebilon Pronutra-Advance. Mały świetnie je toleruje, jest ok. W aptekach DOZ mają korzystne ceny produktów Bebilon, dlatego warto zajrzeć.

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: Brak pokarmu

20 gru 2019, 15:01

[quote="szczypior"]Nie było to dla mnie problemem. Wiem, pokarm matki jest najlepszy ale czasami nie ma innego wyjścia i trzeba przejść na mleko modyfikowane. Lekarz doradził mi Bebilon Pronutra-Advance. Mały świetnie je toleruje, jest ok. W aptekach DOZ mają korzystne ceny produktów Bebilon, dlatego warto zajrzeć.[/quote]
To nie wiedziałam, że mają stacjonarnie też mleka, nie wiesz czy cena podobna do tej co mają w necie? Bo zazwyczaj to przez neta zamawiałam

Tamira
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:18

Re: Brak pokarmu

29 gru 2019, 13:05

Miałam problem zkarmieniem a dziecko jest uczulone więc byl problem dopóki nie odkryłam mleka Bebilon. Teraz wszystko jest ok, dzidziuś najedzony a my spokojni

mrRandallTouro
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2019, 04:13

Brak pokarmu

02 sty 2020, 04:54

Ja karmię małego zarówno piersią, jak i sztucznym mlekiem, a mimo to nie narzekam na brak czy zanikanie pokarmu.Czasem nawet to wkładki laktacyjne przeciekają i mam mokrą bluzkę.Gdyby nie to, że zaczął się rok akademicki, to pewnie mogłabym mu nie dawać sztucznego mleka, ale w mojej sytuacji nie było innego wyjścia.Jeżdżę prawie 100 km w jedną stronę na uczelnię i czasem mnie nie ma w domu ponad 12 godzin, więc fizyczną niemożliwością byłoby karmienie go na bierząco i jeszcze w międzyczasie odciąganie pokarmu na cały następny dzień.A mój mały od początku nie miał problemów z prawidłowym chwytaniem cyca, więc nie miałam powodów do zmartwień.Pozdrawiam.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Brak pokarmu

04 sty 2020, 14:06

Niestety czasem tak bywa z różnych powodów. Moja siostra straciła pokarm przez ciągłe zapalenie piersi. Lekarze nie wiedzieli czemu tak się dzieje ale jednak musiała się z tym pogodzić. Zaczęli karmić mlekiem modyfikowanym. Bebilon okazał się świetną opcją dla nich. Wyleczyła piersi i mogła karmić, a mlekiem dokarmiała.

musialkowska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2019, 16:07

Re: Brak pokarmu

25 lut 2020, 13:00

W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest mleko zastępcze. Poczytaj o mleku początkowym Bebilon Prosyneo HA. Zakupisz je bez problemu w aptece DOZ.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość