celine89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2019, 09:21

Re: adwokat z Łodzi

20 wrz 2019, 09:23

Z własnego doświadczenia szczerze polecam mecenasa Klimkowskiego. Jestem zadowolona z jego podejścia do klienta, a także z waleczności na sali rozpraw. Bardzo dobrze przygotowuje klienta do każdej ewentualności. Serdecznie polecam i zostawiam na niego namiary: 600 365 228.

segedka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:10

Re: adwokat z Łodzi

20 wrz 2019, 14:12

Mecenas Igor Klimkowski to prawnik naprawdę godny polecenia. Mnie reprezentował w sprawie rodzinnej. Mimo mojego bardzo emocjonalnego podejścia do sprawy Pan mecenas zachował profesjonalizm i rzeczowo zajął się wszystkim. Bez takiego wsparcia nie przeszłabym przez ten trudny dla mnie czas. Bardzo polecam.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: adwokat z Łodzi

26 wrz 2019, 14:22

Ja akurat mogę polecić radcę prawnego z Warszawy, Pan Karol Wieczorski, znakomity specjalista z dużym doświadczeniem i ogromna wiedzą. To były sędzia, więc potrafi spojrzeć na sprawę z dwóch stron i znaleźć najlepsze rozwiązanie.

kurban
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2019, 14:16

Re: adwokat z Łodzi

30 paź 2019, 14:19

Tylko mecenas Klimkowski. Zdecydowanie najlepszy prawnik. Współpraca z nim to nie tylko skuteczność, ale także pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Podczas współpracy czułam się bezpiecznie - wiedziałam, że wszystko się uda :)

kucalka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:46

Re: adwokat z Łodzi

30 paź 2019, 20:49

Ja polecam mecenasa Mariusza Olężałkę. Zajmował się obroną mojego męża w postępowaniu dyscyplinarnym na uczelni wyższej. Prawdziwy fachowiec. Pan adwokat jest z Łodzi, ale na rozprawy do Warszawy też bez problemu jeździł. Nie stanowiło to dla niego problemu.

bulcia31e
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2019, 13:53

Re: adwokat z Łodzi

06 lis 2019, 13:56

Również polecam mecenasa Igora Klimkowskiego ze względu na profesjonalizm,rzetelność i szybkość w działaniu. Nie spotkałam się jeszcze z takim zaangażowaniem w czyjeś sprawy. Traktuje je jak własne. Pozdrawiam :)

kasia987
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:58

Re: adwokat z Łodzi

07 lis 2019, 19:09

Polska to mały kraj i nie ma znaczenia czy adwokat jest z Łodzi czy z Koziej Wólki. Naprawdę dobrego prawnika warto ściągnąć nawet z końca świata. Niewątpliwie takimi są prawnicy z kancelarii prosperitas. Specjalizują się w sprawach rynku finansowego a więc w sprawach, w których szary Kowalski jest bezbronny. Ale nic bardziej iluzorycznego. Prosperitas pomaga nawet frankowiczom w odfrankawianiu a nawet w anulowaniu kredytów a analizę umowy bankowej nie pobiera opłat.

PoprostuBeata40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:10

Re: adwokat z Łodzi

14 lis 2019, 20:14

Ja jestem ze Szczecina i polecam skontaktować sie z tą kancelarią https://kancelaria-chmurak.pl/kontakt/. Kancelaria oferuję pomoc z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa spadkowego oraz windykacji. Kancelaria znajduję się na ulicy Błogosławionej Królowej Jadwigi 33/5 i można do nich dzwonić pod ten numer tel:668361949.

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: adwokat z Łodzi

24 lis 2019, 16:12

[quote="Majkaaa"]Ja akurat mogę polecić radcę prawnego z Warszawy, Pan Karol Wieczorski, znakomity specjalista z dużym doświadczeniem i ogromna wiedzą. To były sędzia, więc potrafi spojrzeć na sprawę z dwóch stron i znaleźć najlepsze rozwiązanie.[/quote]

Również mogę polecić Pana Karola! Nam pomagał akurat w sprawie spadkowej i byliśmy bardzo zadowoleni. Potrafi wszystko dokładnie wyjaśnić i wskazać najlepsze rozwiązanie.

izach32
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2019, 14:24

Re: adwokat z Łodzi

08 gru 2019, 14:27

Hej! Ja serdecznie polecam mecenasa Igora Klimkowskiego to osoba pełna profesjonalizmu, zaangażowania, ale i empatii i zrozumienia. W trudnych sytuacjach jest dużym oparciem. Jeżeli ktoś szuka pomocy tutaj kontakt do Pana Igora klimkowski-kancelaria.pl

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość