Zraniona11
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 28 lut 2016, 10:49

Re: Nowoczesna księgowość

14 lis 2019, 12:16

Też mogę potwierdzić. Mąż ma firmę i chwali sobie rozwiązania z poziomu przeglądarki a nie instalacyjne bo możemy wyjeżdżać i z dowolnego miejsca się logować w razie potrzeby bez stresu że firma leży odłogiem. Chociaż hehe co raz częściej się mówi że własna firma nie powinna spędzać snu z powiek ale nie ma co się oszukiwać kurcze no tak to jest w naszym kraju że pracować na własnym to robić 24 na dobę. Ja raczej jestem tą od faktur i jakoś problemów nie zauważylam a że cena bardzo korzystna w porównaniu do konkurencji w dodatku szeroka funkcjonalność to skoro wyżej ktoś mówi że można premium spróbować za darmo to raczej nie ma nad czym się zastanawiać. Działaj!

EdytkaN7
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:48

Re: Nowoczesna księgowość

31 gru 2019, 09:17

Ja osobiście uważam, że najlepsze usługi księgowe to tylko z polecenia i ja z takiego biura księgowego korzystam od lat. Biuro Abacus https://www.adamus.net.pl/kontakt znajduję się na Warszawskim Ursynowie i oferuję kompleksowe usługi z zakresu księgowości na najwyższym poziomie.

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: Nowoczesna księgowość

06 maja 2021, 22:47

Mi w codziennej pracy pomaga dostęp do serwisu dla księgowych portalfk.pl dzięki niemu mogę szybko aktualizować swoją wiedzę, mam dostep do aktualnych wzorów dokumentów, wskaźników i stawek

Vertosix
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 29 maja 2021, 11:03

Re: Nowoczesna księgowość

19 cze 2021, 05:40

Z nowoczesnych rozwiązań polecam zwłaszcza program do wystawiania faktur (najlepiej online). Nowoczesne oprogramowanie znacząco ułatwia ten proces. Polecam https://faktura-online.pl/ bo oprócz wystawiania faktur ten program umożliwia je od razu wysłać kontrahentowi, ponadto mamy raporty, statystyki itd.

ULEK
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2021, 13:37

Re: Nowoczesna księgowość

22 cze 2021, 13:42

W moim przypadku to biuro rachunkowe zaproponowało program do wystawiania faktur online melpe.pl Z perspektywy czasu mogę powiedzieć że dzięki temu płacę niższą stawkę za usługi księgowe ponieważ księgowa ma dostęp do moich faktur i rozrachunków i nie musi ich ręcznie wprowadzać do programu księgowego. Mogę wystawić fakturę z dowolnego komputera ponieważ program dostępny jest przez przeglądarkę internetową.

Martyneczka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 15 lut 2020, 17:19

Re: Nowoczesna księgowość

20 lis 2021, 20:26

Jeżeli chodzi tez o prowadzenie księgowości to bardzo fajną opcją jest np platforma z wfirmy ;) https://wfirma.pl/ksiegowosc-online-za-darmo jest tutaj dostępny szereg narzędzi znacząco ułatwiających prowadzenie codziennych spraw firmy. Wszystko dostępne online 24/7

Marlenka007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 06 sie 2019, 18:52

Re: Nowoczesna księgowość

22 mar 2022, 23:52

ja szukam zaufanej osoby i mam nadzieję że w końcu mi się uda , co wszystkich ceregielach z urzędem mam dość przepychanek i chę zlecić swoją księgowości innej osobie . Moze polecicie mi jakąs firmę bądz księgową ?

plasterek123
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 16 lip 2019, 21:53

Re: Nowoczesna księgowość

09 kwie 2022, 23:07

Do niedawna miałam podobną sytuacje, zrezygnowaliśmy z współpracą z naszą księgową i podjęłam z firmą zajmującą sie księgowością www.ksiegowiwroclaw.pl . Oni bez żadnych problemów zajmują sie wszystkimi naszymi dokumentami prowadzą księgi rachunkowe . już nigdy z nich nie zrezygnuję

korsarkaczekoladowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 23 sty 2018, 17:12

Re: Nowoczesna księgowość

17 maja 2022, 23:16

dla księgowych jest portalfk.pl można tam znaleźć dużo przydatnych informacji, treści są przygotowane przez ekspertów z dziedziny. Łatwo sie poruszać po portalu, na pewno dzięki dostępowi oszczęzdzam sporo czasu i jestem zawsze na bieząco

PoczatekKoniec
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 21 wrz 2022, 13:28

Re: Nowoczesna księgowość

17 sty 2023, 14:49

Chcąc komuś zlecić prowadzenie księgowości to na pewno trzeba będzie mieć na uwadze jakie ma doświadczenie i jaki zakres usług będzie oferował. W Jarosławiu z pełną obsługą księgową działa biuro Global - https://biurorachunkoweglobal.pl. Dla spółek z osobowością prawną, gdzie jest wymóg pełnej księgowości także przygotowują swoją obsługę.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość