kacpi123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 sie 2016, 23:25

Re: Kancelaria

28 paź 2019, 12:49

Jak mowa o sprawie spadkowej to tutaj niezawodna jest Radca Prawny Anna Klisz :-) Ona też jest z tej samej kancelarii co już pisałam wyżej. Z Klisz i Wspólnicy. Słowo honoru, że to wspaniała mecenas. Jak zawsze prawnicy mi się kojarzyli z brakiem uśmiechu i przesadnym formalizmem, tak pani Mecenas to chodzący anioł. Na dodatek jest niezwykle skuteczna.

Jajeczko
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 12 cze 2018, 00:13

Re: Kancelaria

21 lis 2019, 04:48

Ja do tej pory miałam okazję korzystać z usług Kancelarii Adwokackiej Wojas Pawlak przy podziale majątku po babci. Nie da się ukryć, że nie była to łatwa sprawa, ale udało się osiągnąć porozumienie pomiędzy wszystkimi członkami rodziny, w czym naprawdę sporo pomogła pomoc tych specjalistów. Jeśli ktoś szuka dobrej pomocy prawnej w Gliwicach - z czystym sercem mogę polecić.

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Kancelaria

24 lis 2019, 16:13

Jeśli chodzi o radcę prawnego to ja mogę polecić Pana Karola Wieczorskiego z Warszawy. Specjalizuje się w postępowaniach nieprocesowych, ma dużą wiedzę i doświadczenie i profesjonalne podejście.

kasia987
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:58

Re: Kancelaria

29 lis 2019, 21:52

Wszystko zależy o jaką sprawę chodzi. Ja bardzo sobie chwalę krakowską kancelarię prosperitas która zajęła się moim kredytem frankowym a raczej bankiem, który z premedytacją wykorzystał rosnący kurs CHF. Wszystko poszło sprawnie i sprawa czeka w sądzie na rozstrzygniecie. Nie jest to tylko mój problem bo dotyczy ok 900 tys osób i jeśli wszyscy pójdą do sądu too puścimy banki w skarpetach albo bez. :-)

mojakochana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 26 lip 2018, 23:58

Re: Kancelaria

22 gru 2019, 13:41

polecam kancelarię JST z Warszawy, jest tam kilku dobrych prawników, min Karol Wieczorski, którzy swoją wiedzą potrafią zabezpieczyć każdą sferę życia, pozdrawiam

AnitaT
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:13

Re: Kancelaria

25 gru 2019, 20:38

[quote="mojakochana"]polecam kancelarię JST z Warszawy, jest tam kilku dobrych prawników, min Karol Wieczorski, którzy swoją wiedzą potrafią zabezpieczyć każdą sferę życia, pozdrawiam[/quote]
\
To prawda! Sama akurat z JST mogę polecić Pana Tomaszczyk, konkretny, rzetelny i doświadczony. Ja ze współpracy z nim byłam bardzo zadowolona.

Martyna28
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:36

Re: Kancelaria

09 sty 2020, 21:41

Ja z JST kojarzę właśnie Pana Wieczorskiego, pomagał siostrze przy podziale majątku po rozwodzie i byliśmy bardzo zadowoleni. Konkretny, zaangażowany i widać, że z dużym doświadczeniem. Po prostu wie co robi.

EdytkaN7
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:48

Re: Kancelaria

23 sty 2020, 14:37

Ja ostatnio korzystałam z usług radcy prawnego z Gdańska bo mam dość skomplikowaną sprawę dotyczącą odszkodowania i nie wiem jak mam się za to zabrać. Pani mecenas Jolanta Wawrzyniak wszystko mi wyjaśniła i wiem już na czym stoję i co mam dalej robić. Jeżeli ktoś z was tak jak ja ma taki skomplikowany problem to kancelaria Pani Wawrzyniak znajduję się na Chmielnej 26.

trisha
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2020, 19:45

Re: Kancelaria

31 sty 2020, 20:07

Ja osobiście polecam http://fraczyk.pl/pl/oferta/wspolnoty-mieszkaniowe.html jeśli chodzi o pomoc prawną ;)

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Kancelaria

05 lut 2020, 16:58

W JST ostatnio miałam okazje korzystać z porady Pana Tomaszczyk i byłam zadowolona. Pełen profesjonalizm i konkrety. Widać, że Pan Tomasz ma doświadczenie i zna się na rzeczy.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość