Awatar użytkownika
jamajka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 cze 2016, 17:21

Re: Ile trwa u was miesiączka???

24 cze 2016, 17:30

Jeszcze kilka miesięcy temu na słowo miesiączka wzdrygalam się, bo to był moj KOSZMAR! Moja miesiączka trwała często gęsto ponad tydzień, była bolesna, obwita i dłuuuga. Na szczęście znalazła sie metoda na ratunek - ginekolog zaproponował mi wkładkę hormonalna Levosert - system ten stosowany jest własnie w celu leczenia takich miesiączek, no i przy okazji ma tez działanie antykoncepcyjne. Odkąd mam wkładkę mój okres trwa max 3-4 dni... ulga!

Awatar użytkownika
MagracijaDella
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 15 lut 2017, 13:49

Re: Ile trwa u was miesiączka???

15 lut 2017, 14:01

u mnie jak w zegarku - 6 dni

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Ile trwa u was miesiączka???

28 lut 2017, 22:55

Tabletki bardzo wyregulowały mi okres. Ogólnie jak w zegarku mam 3 dni. Vixpo jak biorę to regularnie drugiego dnia tableki placebo mam krwawienie.

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Ile trwa u was miesiączka???

01 mar 2017, 19:38

Po przejściach z brakiem regularności miesiączek w końcu mogę powiedzieć, że u mnie okres trwa 4-5 dni i jest regularny. Wszystko dzięki wkładce levosert a, której widziałam już ktoś tutaj wspominał :)

Awatar użytkownika
Zimny10
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2018, 13:29

Re: Ile trwa u was miesiączka???

05 lut 2018, 15:40

Witam serdeczne. Zwracam się do Was chyba z dość nietypowym pytaniem, ale prawdę mówiąc niezbyt wiem gdzie mam uderzyć, a ten dział wydaje się być odpowiedni. Czy jesteście może w stanie doradzić mi w kwestii tego jak powinien wyglądać śluz przed okresem. Chodzi mi o to, jak powinien on wyglądać poprawnie... Póki co znalazłam na przykład takie informacje w Internecie https://wylecz.to/pl/choroby/ginekologi ... aczka.html Co o tym sądzicie? Warto się do tego zastosować?

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Ile trwa u was miesiączka???

20 lut 2018, 13:04

Nie jestem w temacie, ja mam śluz zdaje się stale taki sam bo biorę tabletki antykoncepcyjne belara a wtedy się nie jajeczkuje to zakładam że i środowisko pochwy się nie zmienia przez cały miesiąc, a wracając do tego ile trwa u mnie miesiączka to po prostu bajka, max 3 dni a nie jak kiedyś tydzień albo więcej :)

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Ile trwa u was miesiączka???

18 gru 2019, 16:36

U mnie okres trwa około 6 dni 3 pierwsze sa najgorsze bo mam strasznie silne bóle, tedy biorę zawsze tabeltki żeby jakoś funkcjonować, bardzo pomagają mi tabletki vemonis któe są rozkurczowe i szybko przynosza ulgę w trakcie okresu, jak byłąm w ciaży to się cieszyłam że nie muszę co miesiąc przechodzić tej męki :)

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Ile trwa u was miesiączka???

28 lut 2020, 09:57

U mnie zwykle 4-5 dni, ale już dzień czy dwa przed czuję bóle brzucha, czasem nawet pleców. Muszę brać wtedy tabletki przeciwbólowe i rozkurczowe, żeby w miarę normalnie funkcjonować. Ostatnoi bardzo dobrze sprawdza się u mnie vemonis, poleciła mi je pani w aptece, ale faktycznie już od pierwszej tabletki jest bardzo szybka ulga.

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Ile trwa u was miesiączka???

14 kwie 2020, 06:14

U mnie okres trwa dosyć krótko bo ok 3-4 dni ale powiem wam, że pierwszy dzień to tragedia bo brzuch boli mnie okropnie :( Często jest mi aż słabo i niedobrze, nic tylko leżę. Ktoś mi jakiś czas temu wspomniał o tabletkach vemonis femi, idealne na taki bolesny okres bo w sumie działają podwójnie bo rozkurczowo i przeciwbólowo. Póki co spisują się super, już nie męczę się w te dni.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Ile trwa u was miesiączka???

27 kwie 2020, 14:27

Ja jestem bardzo zadowolona z efektów działania tabletek vemonis femi, cieszę się, że pomagają mi w czasie okresu, bez nich ciężko byłoby mi przetrwać co miesiąc okres, to co ważne to to, że działają przeciwbólowo i rozkurczowo więc pomoc tabletek jest praktycznie natychmiastowa.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość