majka34
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 15 lut 2017, 10:26

Re: domy opieki opinie

23 lut 2017, 09:36

Zerknij sobie na dom seniora na: http://domseniora24.pl/ . Mają tam wiele ciekawych propozycji. W tym dobra atmosfera i opieka medyczna 24 godziny na dobę. Polecam

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: domy opieki opinie

27 maja 2017, 20:36

Czasem wystarczy zamiast domu opieki taka opieka indywidualna w domu. Widziałam takie coś na: http://goldcare.pl . Mają tam godne uwagi propozycje, gdzie każdy znajdzie dla takiej osoby opiekę. Nawet gdy jest bardzo chora to zajmą się profesjonalnie.

elegancja
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 maja 2017, 10:12

Re: domy opieki opinie

30 maja 2017, 13:04

Nie wiem czy byłabym w stanie oddać mojego rodzica do takiego domu, jednak rozumiem Cię i w żaden sposób nie potępiam. Według mnie najistotniejsze (poza ceną oczywiście) są lokalizacja i jakość opieki. Ja chciałabym mieć taką osobę blisko siebie, żeby mimo wszystko czuła, że ma mnie i odwiedzam ją tak często jak to możliwe.

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: domy opieki opinie

14 lip 2017, 15:32

Do mojej babci codziennie przyjeżdża opiekun z warszawskiego medikar home care - http://medikarhomecare.pl/opieka-domowa/ . Babcia ze względu na swój wiek nie jest w stanie wykonać większości codziennych obowiązków w związku z tym taka opieka to najlepsze rozwiązanie. W nocy jesteśmy w domu więc zajmujemy się babcią sami jeśli czegoś potrzebuje.

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: domy opieki opinie

15 lut 2018, 19:26

W okolicach stolicy, konkretnie w Nowym Dworze Mazowieckim jest Dom Rodzinny. To zakład opiekuńczy i leczniczy więc dobra opcja jak ktoś ma bliską osobę bardzo schorowaną, bo tam mają seniorzy naprawdę dobrą opiekę, lekarzy, rehabilitantów itd.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: domy opieki opinie

29 gru 2019, 12:45

My zdecydowaliśmy, że zatrzymamy jednak babcię w domu. Dbamy o jej zdrowie - wybieramy produkty najwyższej jakości takie jak nutridrinki Fresubin. Dzięki temu wiemy, że jest zadowolona i spokojna o swoją starość.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: domy opieki opinie

31 gru 2019, 12:54

A co takie nutridrinki jej dają?

EdytaH
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:04

Re: domy opieki opinie

30 sty 2020, 00:43

Odnosnie takiego domu opieki - mysle ze warto zdecydowac sie nad ten Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim Oni oferuja calodobowa opieke i wiedza jak pomagac takim ludziom po udarze. Panuje tam rodzinna atmosfera a budynek jest dobrze wyposazony i zadbany.

KowalskaKowalska8
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 05 lut 2020, 13:47

Re: domy opieki opinie

13 lut 2020, 13:31

Kiedy moja mam była po operacji guza mózgu długo leżała i na początku musieliśmy ją myć na leżąco, karmić, ubierać. Powiem wam, że to jest bardzo ciężka i katorżnicza praca bo osoba dorosła ponad 80 kilo to nie dziecko, że łatwo się podniesie, zmieni pieluchę i umyję. Taka opieka wymaga specjalnej wiedzy bo można takiej osobie leżącej zrobić krzywdę i sobie również. Na szczęście na samym początku przychodziła do nas Pani z opiekanadrodzicami.eu i wszystko nam powiedziała i pokazała.

makowiecka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sty 2018, 13:01

Re: domy opieki opinie

27 lut 2020, 22:59

[quote="Dorota84"]A co takie nutridrinki jej dają?[/quote]
znam te drinki, w DOZ je kiedyś kupowałam. Mają bardzo dużo białka, witamin, wersji jest kilka tego fresubinu, w zależności od dolegliwości danej osoby.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość