Kallaa89
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:39

Re: Kuchenne gadżety

17 kwie 2019, 13:08

Ja również jestem zakochana w tej ponadczasowej ceramice bolesławieckiej i dobrze ze trafiłam na tą stronę wrceramika.com i też zamówiłam kilka ciekawych elementów.

sylwia55
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:42

Re: Kuchenne gadżety

29 kwie 2019, 14:01

A ja odkryłam bardzo designerski pojemniczek na wykałaczki oraz buteleczkę 2w1 na oliwę i ocet balsamiczny. Przy okazji mogę polecić wam taką fajną stronkę, gdzie można wypożyczyć od kogoś różne przydatne sprzęty czy akcesoria. Samemu też można coś dodać do wypożyczenia i jeszcze na tym zarobić
https://www.pozyczamysobie.pl/ Uważam,że to świetna sprawa.
Możesz powiedzieć coś więcej o tej stronie? Pierwszy raz o tym czytam.

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: Kuchenne gadżety

21 maja 2019, 17:50

u nas wyciskarka wolnoobrotowa Hurom jest hitem! robimy bardzo czesto soki, praktycznie codziennie, dlatego chcielismy kupic cos wytrzymalego, solidnego, no i zeby bylo jak najbardziej praktycznie, sprawdza sie idealnie

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: Kuchenne gadżety

04 cze 2019, 19:12

A macie może Thermomixa? My z kolezanką niedawno byłysmy na prezentacji w Kielcach - pokazane wszystko co i jak działa, jakie funkcje itd. Pani Justyna Ciesiun to prowadziła. No i kupiłam - świetny sprzęt ;D moim zdaniem mega ułatwia i uprzyjemnia gotowanie

NatalkaNatalka85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2019, 07:23

Re: Kuchenne gadżety

19 lip 2019, 13:57

Moim zdaniem bardzo ładne naczynia do kuchni można kupić w ponadczasowym Bolesławcu. Ja ostatnio kupiła z tej strony https://www.wrceramika.com/ksztalty różne miseczki, filiżanki oraz naczynia do zapiekania.

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: Kuchenne gadżety

24 lip 2019, 09:25

A macie może Thermomixa? My z kolezanką niedawno byłysmy na prezentacji w Kielcach - pokazane wszystko co i jak działa, jakie funkcje itd. Pani Justyna Ciesiun to prowadziła. No i kupiłam - świetny sprzęt ;D moim zdaniem mega ułatwia i uprzyjemnia gotowanie
Miałam okazje testowac, generalnie sprzęt niespecjalnie warty swojej ceny.
ja mam już jakiś czas, tak samo parę znajomych i każdy sobie bardzo chwali. Jak dla mnie moglabym i więcej za niego dać bo ułatwia mi niesamowicie gotowanie

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Kuchenne gadżety

30 lip 2019, 14:54

ja nie wyobrazam sobie wiosny czy lata bez świezych domowych soków i lodów truskawkowych domowej roboty :D Kupilismy wyciskarkę wolnoobrotową Midea i uzywamy jej niemalze codziennie. swieza dawka witamin albo poprostu soki orzezwiające czy detoksykujace :D szybka obsluga, proste mycie i super cicha :D idealne urzadzenie do kazdego domu

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: Kuchenne gadżety

21 sie 2019, 13:21

Znam ceramikę z Bolesławca i powiem wam, co rusz dokupuję nowy element z tej strony wrceramika.com. Jakiś czas temu dokupiłam sobie naczynie do zapiekania.

Awatar użytkownika
scorpionetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:21

Re: Kuchenne gadżety

13 sty 2020, 09:24

ja ostatnio sie oglądam za jakimś zestawem sztućców.

EdytaH
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:04

Re: Kuchenne gadżety

29 sty 2020, 14:08

W sumie te niektóre gadżety bardzo mi się podobają, myślę ,że czas zrobić zmiany w kuchni :D ostatnio szukałam takiego poręcznego blendera i rozdrabniacza np do sałatek, bo w ciągu dnia mam mało czasu na robienie posilków a dzieci coś muszą przecież jeść :D No i zauważyłam taki zestaw Camry CR 4623 Blender w sklepie Adler właśnie z rozdrabniaczem. Może warto sprawić sobie taki gadżet do kuchni, zwłaszcza jeśli brakuje mi czasu na wszystko

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość