ilonkaaa090
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 13:03

Re: Wesele pod Warszawą

27 cze 2019, 13:07

Piękne wesele ze ślubem plenerowym miała moja kuzynka w Warsaw Polo Club. Cudowny obiekt, super urządzony z dbałością o każdy szczegół. Wszędzie zieleń, cisza i spokój. Bardzo romantyczne miejsce wprost idealne na ślub. Sala bankietowa ogromna ładna i komfortowa do tego jedzenie to niebo w gębie i super obsługa. Po prostu perfekcja

NatalkaNatalka85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2019, 07:23

Re: Wesele pod Warszawą

30 cze 2019, 20:02

Ja w zeszłym roku byłam w tym hotelu ze strefą spa http://www.hotelremes.pl/ i bardzo miło wspominam ten czas. Wesele było jak z bajki.

monikawiktoroo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2019, 09:44

Re: Wesele pod Warszawą

21 sie 2019, 09:49

Też byłam ostatnio na weselu w Warsaw Polo Club. I rzeczywiście miejsce robi wrażenie. Wspaniały klimat tam panuje. Jestem bardzo ładnie, sala balowa przygotowana z gustem. Jedzenie perfekcyjne (różnorakie dania, duże porcje, wszystko świeże i ładnie wyglądające oraz bardzo smaczne). Obsługa może być wzorem dla niejednego tego typu lokalu. To było chyba najlepsze wesele na jakim byłam

Marlenka007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 06 sie 2019, 18:52

Re: Wesele pod Warszawą

19 wrz 2019, 21:05

Moja znajoma co mieszka w okolicach Warszawy to na Kaszubach robiła, takie wyjazdowe w restauracji Krzewi Róg - piękna :) taka stylowa, do tego mają super ogród z placem zabaw więc dzieci tez miały co robić. Ogólnie jedno z lepszych wesel na jakich byłam

magnolka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2019, 18:45

Re: Wesele pod Warszawą

20 paź 2019, 18:48

Astoria w Kaniach pod Warszawą - przepiękne miejsce:) byliśmy tam na weselu i sala była pięknie przystrojona. Zresztą sam dom weselny robi wrażenie bo jest sporych rozmiarów, zadbany i okolica tez fajna.

samosia24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 sty 2017, 15:55

Re: Wesele pod Warszawą

10 lis 2019, 14:17

W Wawie to sale są tak drogie, że szkoda gadać.. Ja mieszkam między Radomiem a Wawą i zdecydowałam się, że moje wesele odbędzie się w Leśnym Dworze w Skaryszewie. Tam jest piękna sala, która mieści dużo gości, a ja rodzinkę mam sporą. Niby mam bliżej do stolicy, ale jednak ta sala wygrała. 10 czy 20 km to nikomu róznicy nie robi.

Meduza88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:06

Re: Wesele pod Warszawą

14 sty 2020, 16:25

Jeśli o salę chodzi, to niestety nie pomogę, ale mogę podrzucić świetnego prowadzącego imprezę DJa. Niech twoja siostra sprawdzi koniecznie DJ Frontman, sama bawiłam się ostatnio na weselu, które prowadził. Bardzo żywiołowy i energiczny, potrafi rozruszać każde towarzystwo. Świetnie też dogadywał się z młodymi (ślub mojej siostry), stanął na wysokości zadania, uwzględnił wszystkie ich oczekiwania i prośby. Do tego to także doskonały wodzirej.

linkapinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 sty 2020, 18:36

Re: Wesele pod Warszawą

23 sty 2020, 15:36

Hej ja byłam ostatnio na weselu w hotelu Centrum Molo jakieś niecałe 100 km od Warszawy. Goście się wybawili, jedzenie pyszne i super piękna okolica. Park krajobrazowy i zalew. Super miejsce na takie imprezy. warto sprawdzić ofertę.

malgosmicha
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2020, 13:05

Re: Wesele pod Warszawą

03 lut 2020, 13:10

Pod Warszawą jest super miejsce na wesele - Ośrodek nazywa się Warsaw Polo Club. Prawdziwy klub gry w polo. Świetne miejsce na takie imprezy. Duża przestrzeń do dyspozycji, piękna sala bankietowa. Można zrobić zarówno imprezę w plenerze i w środku. Okolica idealna na sesję zdjęciową. Bawiłam tam i spokojnie mogę polecić. Impreza po prostu super

jadziat
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2020, 11:18

Re: Wesele pod Warszawą

09 mar 2020, 11:22

Na wesele spokojnie mogę polecić restauracje Borodino w Nowym Dworze Mazowieckim. Pięknie urządzony lokal z super obsługą z menadżerem na czele. Organizowałam tam moje wesele było naprawdę wspaniale. Wszystko idealnie przygotowane. Sala ankietowa elegancka i odpowiedni udekorowana. Stoły uginały się pod wspaniałym jedzenie. Ciepłe potrawy elegancko serwowane. Zarówno goście jak i my (młoda para) byliśmy bardzo zadowoleni.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość