aciula
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2015, 14:16

Re: Makijaż ślubny

12 lis 2015, 14:16

Mi ostatnio znajmoma poleciła abym przed slubem zrobiła sobie lekki makijaz permanetny jako ,,bazę". Sama ogólnie zastanawiałam się nad takim rozwiązaniem z braku czasu na codzienne malowanie się ale czy będzie to dobre na wesele? Nie chciałabym mieć później jakiś dziwnych ,,niespodzianek" ;)

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Makijaż ślubny

12 lis 2019, 12:37

makijaz trawły to świetna opcja :)

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: Makijaż ślubny

13 lis 2019, 07:39

no to prawda. ja nie wyobrażam już sobie by musieć znów codziennie stylizować brwi i malować kreski eyelinerem.. to była dla mnie udręka no i zajmowało mi to sporo czasu. a tak Dominika z salonu " Jest Pięknie" w Wawie zrobiła świetną robotę i mnie od tego uwolniła :)

Awatar użytkownika
zwinka055
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 16 lis 2019, 13:30

Re: Makijaż ślubny

17 lis 2019, 17:05

Makijaż ma przede wszystkim Tobie odpowiadać, pasować do reszty stylizacji :) jeśli ktoś dobrze czuje się w mocnym makijażu - okej. Ale jeśli masz się czuć sztucznie, zrób po swojemu

Beatrix84
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 16 lut 2020, 15:56

Re: Makijaż ślubny

16 lut 2020, 16:21

Makijaż powinien być tak dobrany tak byś przez cały dzień czuła się dobrze i komfortowo. Panny młode często błędnie robią makijaż z myślą głównie o sesji fotograficznej po ślubie i ten makijaż jest niestety za mocny. Zdjęcia Ślubne wyjdą ślicznie jeżeli cera się nie świeci i to jest najważniejsze z fotograficznego punktu widzenia. Nie musi być to mocny makijaż. Może być delikatny i subtelny. Pozdrawiam fotograf https://patrykstanisz.pl/

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość