Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Czy polecicie konto oszczędnościowe

08 gru 2015, 10:45

Jeden procent w jedną stronę czy w drugą nie zrobi absolutnie żadnej różnicy... Sama jestem zdania,ze warto jest zastanowić się nad innym sposobem zainwestowania swoich pieniędzy bo na lokatach jak sami widzicie nie da się obecnie sensownie zarobić. Konta oszczędnościowe sa jeszcze niżej oprocentowane....
Polecam zerknąć sobie do mennicy:
https://www.mennica.com.pl/ - sama jakiś czas temu kupowałam tutaj niewielką sztabkę złota i jestem zadowolona. Maja tam obecnie dobre ceny kruszców. Wiemy również,że taka inwestycja przyniesie nam profity na przyszłość i że nigdy na tym nie stracimy.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Czy polecicie konto oszczędnościowe

22 mar 2016, 14:33

Jeśli chcesz mieć stały ale niewielki zysk to jest najlepsza opcja. Natomiast jeśli chcesz zyskać szybciej pieniądze lepszym rozwiązaniem będzie fundusz inwestycyjny http://bphtfi.emyspot.com/ ale musisz się liczyć z ryzykiem, że możesz też stracić.

jolatokaj
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2016, 16:09

Re: Czy polecicie konto oszczędnościowe

05 maja 2016, 16:13

Według mnie aktualnie najlepsza opcją jeśli chodzi o produkty oszczędnościowe są lokaty krótkoterminowe. Mają obecnie najwyższe oprocentowanie i nie musimy zamrażać naszych pieniędzy na długi okres czasu, a umowę zawsze można przedłużyć.

Hania91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2020, 08:57

Re: Czy polecicie konto oszczędnościowe

22 lut 2020, 09:08

Ja osobiście nie poelcam kont oszczędnościowych jeżeli chcecie coś zarobić. Dzisiejsze oprocentowania są niskie, ale ogólnie jest to całkiem ciekawy sposób odkładania pieniędzy :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość