Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

22 cze 2018, 08:25

W naszym przypadku przez pierwsze 3 miesiące niezbędny okazał się rożek niemowlęcy. Różne są opinie, czy potrzebny, czy nie, ale nas uratował, bo mała nie chciała zasypiać "luzem" w łóżeczku. Trudno było ją uśpić, często się wybudzała. Siostra mi powiedziała, żebyśmy spróbowali zawijać ją w rożek i powiem Wam, że to był strzał w 10! Ja swój akurat zamówiłam tutaj: https://tulituli-baby.pl/, bo zamawiałam jeszcze inne produkty w tym samym wzorze i kolorze.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

27 cze 2018, 17:56

Mnie najwięcej czasu zabrało wybranie odpowiedniego wózka. Długo czytałam i szukałam informacji co wózek "idealny" powinien mieć i tak wybrałam firmę anex i serię discovery. Bardzo wygodny i bezpieczny dla maluszka, dobrze się prowadzi, łtawy w obsłudze a przy tym zgrabny, solidny i fajnie wygląda;)!

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

29 sie 2019, 14:21

Ja z kolei ubranka dla dzidziusia kupiłam w sklepie internetowym, https://eevi.pl/. Są w nim ubranka dobrej jakości od polskiego producenta.

anomas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2017, 15:26

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

25 lut 2020, 12:39

Nosidełko od kinder hop jest naprawdę bardzo konkretne i do tego wygodne i dla rodzica i dla malucha :) Wiem cos o tym bo sama takie mam, a na lato jeszcze posiadam model grow air z siateczką jest naprawde fajne, zwłaszcza na upalne dni.

Awatar użytkownika
modnaona
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 07 maja 2018, 09:10

Re:

11 mar 2020, 10:55

[quote="Tweety123"]a czy macie jakieś szczególne propozycje dla dzieci, które rodzą się latem, czy wtedy czegoś szczególnego im potrzeba? ja na razie kupuję "lekkie" ubranka, i z krótkim rękawkiem, nie wiem czy dokupić coś cieplejszego...[/quote]

Latem warto pomysleć o lekkich materiałach. Babusowa podkładka do wózka to dobre rozwiązanie zarówno do wózka jak i po prostu do położenia na niej niemowlaka.
https://koalahm.com/akcesoria/bambusowa ... ukany.html

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

19 mar 2020, 15:34

U mnie najciężej było chyba z wózkiem. Finalnie zdecydowałam się na m/type z anexa i nie zamieniłabym go na żaden inny;) Wózek dobrze sobie radzi na każdym terenie, jest solidny, wygodny i bezpieczny;)

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

12 lis 2020, 17:18

Ja akurat od samego początku wiedziałam, że chcę mieć anexa l/type więc zakup wózka to dla mnie była formalność;)

xszpileczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 03 paź 2017, 17:34

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

07 gru 2020, 13:39

A gdzie i jaką pościel dla maluszka wybrałyście? Np. w Internecie jest bardzo dużo sklepów z pościelą. Jednak ważne dla mnie by pościel była bezpieczna. Z tego co słyszałam, to powinna być z naturalnej tkaniny, czyli bawełna. Np. Ewox, polski producent ma taką pościel. Jednak w kilku rozmiarach. Jaki wybrać?

magdaimagdalena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 02 wrz 2019, 00:26

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

07 lut 2021, 01:43

Z pewnością, pościel dla dziecka (chociaż dla dorosłych również) powinna być z naturalnego włókna. I w kwestii wyboru naturalnej tkaniny, to tutaj pełna dowolność - bawełna, bawełna satynowa, muślin bawełniany, len, flanela i wiele innych - wszystko, co posiada właściwości oddychające. Szukałabym w ofertach polskich producentów, na przykład sklep Antex. Kupując bawełnę polskiej produkcji, mamy pewność że jest dobrej jakości i faktycznie nie ma żadnych sztucznych domieszek.

Julitka95
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2021, 00:04

Re: wyprawka dla niemowlaka- ściąga :)

25 kwie 2021, 12:16

Na lato zawsze przyda się też coś cieplejszego, wieczory mogą być chłodne, więc dresik, pajacyk, rampers to są ubranka, które na pewno się sprawdzą. W pierwszych dobach też dziecko ubiera się cieplej, nie wiem jaka temperatura panuje w Waszych domach, u nas jest dość chłodno więc wszystko udało się wynosić, takie ubranka kupuję u Olibambi.pl i zawsze jestem zadowolona

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości