Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: oczyszczanie organizmu

18 kwie 2018, 02:39

A czy możecie mi polecić jakiś fajny produkt oczyszczający organizm ze złogów jelitowych?

Ja w zamian mogę polecić bardzo fajny naturalny spalacz tłuszczu, a mianowicie witaminkę C.
Z kodem "witamy15" dostaniecie 15% rabatu na pierwsze zakupy https://cheers.com.pl/witamina-c-naturalna/

Dla mnie najlepsza witamina na rynku i nie piszę tego bez przekonania. Witamina c pochodzi z aceroli i dzikiej róży, czyli z najbogatszych w tę witaminę źródeł. Bardzo polecam i myślę, że naprawdę warto po nią sięgnąć :)

PolKass
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 06 paź 2017, 15:00

Re: oczyszczanie organizmu

01 cze 2018, 12:20

JA czytałam u koleżanki książkę "oczyszczanie organizmu prosta płynną dietą" i było tam naprawdę dużo merytorycznych informacji o tym kto i kiedy potrzbuje oczyszczania i rzeczywiście - nie wszyscy muszą go stosować, ale jednak zdecydowana większość - szczególnie ta która potrzbuje diety - potrzbuje i detoksu. Sama mam do zrzucenia jeszcze jakieś 5-6 kg żeby mieć idealną masę ciała, a dzięki takiemu oczyszczaniu zrzuciałam już pierwsze 4kg. Skorzystałam z kuracji oczyszczającej Neera, a po ukończeniu przeszłam na dietę lekkostrawną, bez czerwonego mięsa i z dużą ilością warzyw. Na razie czuję sie super i dalej chudną. Pomału wdrażam też ćwiczenia (na detoksie ich nie miałam). Marszobieg 2 razy w tygodniu a po niedzieli będzie tez trening funkcjonalny.

calineczkka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2018, 10:24

Re: oczyszczanie organizmu

25 paź 2018, 21:05

Z takim oczyszczaniem organizmu to trzeba uważać, bo można w bardzo łatwy sposób nabawić się problemów z trawieniem. Dlatego trzeba wszystko ostrożnie zaplanować, tak byśmy jak najlepiej z tego skorzystali. Ja podczas swojego oczyszczania organizmu to dodatkowo przeszłam kurację wyrobem Intesta, bo bałam się o to że znowu pojawią się u mnie wzdęcia. Ale całe szczęście wszystko przebiegło prawidłowo

Silgala
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 05 lis 2018, 17:18

Re: oczyszczanie organizmu

06 lis 2018, 12:07

jako jeden z wariantów mogę doradzić trochę z głodu. Nie absolutny głód, oczywiście woda z cytrynową studnią pomoże zaspokoić głód. Ale nie pozostań zbyt długo, aby takie oczyszczanie 1-2 wystarczyło, aby przygotować się do diety.

Silgala
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 05 lis 2018, 17:18

Re: oczyszczanie organizmu

06 lis 2018, 12:07

jako jeden z wariantów mogę doradzić trochę z głodu. Nie absolutny głód, oczywiście woda z cytrynową studnią pomoże zaspokoić głód. Ale nie pozostań zbyt długo, aby takie oczyszczanie 1-2 wystarczyło, aby przygotować się do diety.

Graszka55
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2017, 17:58

Re: oczyszczanie organizmu

26 lis 2018, 21:13

Z pewnością oczyszczanie organizmu od czasu do czasu jest bardzo wskazane ze względów zdrowotnych. Sama nawet chciałam się udać na detoks dr Jentschury w Primaverze w Jastrzębiej Górze bo słyszałam o nim bardzo dobre opinie. Słyszeliście może o nim? Myślicie, że faktycznie jest skuteczny i warto się wybrać na taki wyjazd oczyszczająco - odchudzający? Do tego oprócz diety i ćwiczeń fizycznych dochodzą zabiegi w SPA więc będzie nie tylko zdrowotnie ale i przyjemnie. Co o tym sądzicie?

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: oczyszczanie organizmu

26 cze 2019, 19:38

Sok z kiszonej kapusty dobrze oczyszcza jelita, samo zdrowie, wystarczy szklanka dziennie a jak ktoś ma zaparcia to po dwóch szklankach szybko się wypróżni ;) A na wzdęcia , które mnie ostatnio męczyły ostatnio pomagał mi ulgasim, szybko brzuch wrócił do normy. Ponoć dobrze jest jeść przez cały dzień tylko jabłka.

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: oczyszczanie organizmu

21 paź 2019, 12:39

Przy wzdęciach [url=https://kebene.pl]Kebene[/url] najlepsze, a po soku z kapusty mam je gwarantowane xD Co nie znaczy, że soku z kapusty nie piję. Owszem piję, bo jest zdrowy i go uwielbiam.

Salomea7890
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 lut 2020, 15:58

Re: oczyszczanie organizmu

28 lut 2020, 16:01

Oj, tak, oczyszczanie organizmu to świetna sprawa! Powinniśmy to robić co jakiś czas. Ja właśnie mam zaplanowane oczyszczanie na przyszły tydzień ;) Życzcie powodzenia :p

nizia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 15 wrz 2016, 13:38

Re: oczyszczanie organizmu

11 mar 2020, 15:50

Na wiosnę też planuję oczyścić organizm z toksyn. W tamtym roku przeprowadzałam samobadanie (wykorzystywałam papierki lakmusowe) na poziom zakwaszenia organizmu. Dzięki temu trochę sobie mogłam pokombinować, trochę pozmieniać w diecie i metabol;izm fajnie mi się uregulował. Co do bardziej "inwazyjnych" metod, to nie miałam z nimi jak dotąd do czynienia

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość