EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: adwokat z Łodzi

09 kwie 2020, 16:50

Zależy w jakiej sprawie potrzebujesz pomocy. Ja mogę polecić Pana Tomaszczyk, specjalizuje się w prawie pracy ale zajmuje się też prawem rodzinnym. Konkretny, doświadczony i rzetelny. Fajne jest też to, że można się umówić na poradę na skype co w obecnych czasach jest dużo wygodniejsze i bezpieczniejsze.

kominka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2020, 13:52

Re: adwokat z Łodzi

14 kwie 2020, 13:59

Jak rozwód to tylko mecenas Igor Klimkowski! Mnie przeprowadził błyskawicznie przez sprawę rozwodową. Bardzo profesjonalny prawnik, szczerze go polecam. Tutaj jest numer do pana mecenasa 600365228 - można śmiało dzwonić bo zawsze odbiera osobiście.

Niestawska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 21 lut 2017, 14:35

Re: adwokat z Łodzi

15 kwie 2020, 15:30

Ja mogę polecić Ci pana mecenasa Mariusza Olężałkę. Ma ogromną wiedzę z prawa karnego, w szczególności jeśli chodzi o wypadki drogowe czy prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu. Są to już bardzo poważne sprawy więc trzeba polegać na dobrych prawnikach. Mecenas Olężałek z pewnością do takich należy. Bez problemu też dojeżdża, gdzie trzeba. Na pewno będzie ogromnym wsparciem i szansą na pozytywny końcowy wynik sprawy.

agatarr
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwie 2020, 13:24

Re: adwokat z Łodzi

20 kwie 2020, 13:25

Pan Igor Klimkowski pomagał mi w kilku sprawach z zakresu prawa cywilnego. Jedną z nich była właśnie sprawa o alimenty. Pan mecenas napisał pozew zgodnie z moimi wytycznymi, potem świetnie walczył w moim imieniu w sądzie. Jestem bardzo zadowolona.

mojakochana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 26 lip 2018, 23:58

Re: adwokat z Łodzi

29 kwie 2020, 21:23

polecam tego prawnika https://jstkancelaria.pl/tomasz-tomaszczyk/
mecenas Tomaszczyk jest doświadczonym prawnikiem z sukcesami w wielu dziedzinach, jednak jego specjalizacją jest prawo pracy i ZUS, wprawdzie nie jest z Łodzi, ale bardzo dobrze dostosował się do bieżącej sytuacji i z sukcesem prowadzi sprawy przez telefon, maila czy skype

justyna765
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2020, 10:45

Re: adwokat z Łodzi

08 maja 2020, 10:47

Mogę polecić adwokata Igora Klimkowskiego. Zna się na tym co robi, od razu po rozmowie wiedziałam, że mam do czynienia z fachowcem. Jestem pewna, że lepszego specjalisty nie znajdziecie w Łodzi. Warto też wspomnieć że mecenas zawsze kontaktuje się z klientem osobiście.

bogusiiaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2020, 13:13

Re: adwokat z Łodzi

14 maja 2020, 13:14

Zdecydowanie polecam kancelarię mecenasa Klimkowskiego. Mecenas jest osobą niezwykle zaangażowaną i profesjonalną. Jest bardzo życzliwy w stosunku do klienta, rzetelny i konkretny. Współpraca to czysta przyjemność.

AnitaT
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:13

Re: adwokat z Łodzi

16 maja 2020, 14:18

Zależy z jakiej dziedziny prawa potrzebna jest pomoc. Ja akurat mogę polecić Pana Tomaszczyk, z tym że jest z Warszawy. Zajmuje się prawem pracy i rodzinnym, jest konkretny, rzeczowy i zaangażowany a co fajne, wiele spraw można z nim załatwić przez skypa a to bardzo wygodna opcja:)

kucalka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:46

Re: adwokat z Łodzi

29 maja 2020, 20:42

[quote="Niestawska"]Ja mogę polecić Ci pana mecenasa Mariusza Olężałkę. Ma ogromną wiedzę z prawa karnego, w szczególności jeśli chodzi o wypadki drogowe czy prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu. Są to już bardzo poważne sprawy więc trzeba polegać na dobrych prawnikach. Mecenas Olężałek z pewnością do takich należy. Bez problemu też dojeżdża, gdzie trzeba. Na pewno będzie ogromnym wsparciem i szansą na pozytywny końcowy wynik sprawy.[/quote]


Też polecam pana Olężałkę. Świetny prawnik. I to nie tylko moje zdanie, bo szukając prawnika dla brata wiele słuchałam o nich pochlebstw. W przypadku mojego brata chodziło rozbój, więc na maxa poważna sprawa, ale mecenas poradził sobie i skończyło się dla mojego brata o dziwo naprawdę łagodnie.

mojakochana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 26 lip 2018, 23:58

Re: adwokat z Łodzi

30 maja 2020, 19:58

ja polecam kancelarię JST z Warszawy prowadzoną przez Tomasza Tomaszczyka, z Łodzi do Warszawy jest bardzo blisko, ale nawet jeśli ktoś nie chciałby jeździć to mecenas Tomaszczyk udziela również porad prawnych przez maila lub skype

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość