machek06
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2019, 21:37

Re: Operacja warg sromowych

09 lis 2019, 21:45

no temat faktycznie dość wstydliwy. Ale to też taki problem z którym jest ciężko żyć . Długo czasu się zastanawiałam nad zabiegiem aż wkońcu się zdecydowałam. teraz nie żałuje ani kasy wydanej ani decyzji. Efekt jest super a życie o wiele lepsze. Z polecenie wybrałam dr Tomasza Mierzwińskiego z Bona Dea w Krakowie i z czystym sumieniem także polecam.

danuta888
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:17

Re: Operacja warg sromowych

28 lut 2020, 20:26

Wykonywałam labioplastykę u doktora Tomasza Basty. Bardzo Ci o polecam. To jeden z naprawdę wyspecjalizowanych specjalistów w Krakowie. Sympatyczny facet i do tego doświadczony ekspert.

naginis
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2020, 16:58

Re: Operacja warg sromowych

31 mar 2020, 17:49

https ://slowage.pl/oferta/ginekologia-estetyczna - poczytaj tu o możliwościach nim zdecydujesz się na operację. Ja nie polecam tej kliniki i życzę sobie, bym trafiła do Rzeszowa nim zdecydowałam się na to. Wątek dawny, ale może komuś się przyda na przyszłość w tym spamie.

Kama1883
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 31 mar 2020, 19:26

Re: Operacja warg sromowych

31 mar 2020, 19:36

Straszne to jest ile takich spartaczonych zabiegów jest. Ja zanim zdecydowałam się na zabieg (robiłam w Bielsku w Klinice Galena) to długo szukałam miejsca o dobeych opiniach. Wszystko u mnie przebiegło ok.

zuza22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwie 2020, 18:32

Re: Operacja warg sromowych

08 kwie 2020, 18:55

Zgadzam się z tym, że są kobiety, które płaczą po tym zabiegu i są bardziej nieszczęśliwe niż przed. Ja również długo szukałam dobrego specjalisty i wybrałam doktora Dawida Serafina, chociaż mieszkam w Jeleniej Górze a on przyjmuje w Gliwicach:). Można się umówić na konsultację u pana doktora, a potem zdecydować się na zabieg. Jestem bardzo zadowolona z efektu dlatego śmiało polecam.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Operacja warg sromowych

17 kwie 2020, 09:12

Też przeraża mnie ten zabieg. Słyszałam wiele negatywnych opinii i choć jestem osobą odważną i mocno zdeterminowaną to nie wiem, czy koniec końców się zdecyduję

zuza22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwie 2020, 18:32

Re: Operacja warg sromowych

24 kwie 2020, 18:38

[quote="malwina123"]Też przeraża mnie ten zabieg. Słyszałam wiele negatywnych opinii i choć jestem osobą odważną i mocno zdeterminowaną to nie wiem, czy koniec końców się zdecyduję[/quote]

Ja też się bałam i długo nie potrafiłam podjąć decyzji. Ale teraz wiem , że nie warto czekać jeśli ma się taki problem. Najważniejsze to trafić do dobrego specjalisty, nieważna odległość czy koszty. Jest to zabieg, który robi się raz w życiu i musi być wykonany idealnie, żeby nie być jeszcze bardziej nieszczęśliwym niż przed nim. Polecam Ci konsultację u doktora Serafina, poznasz go, posłuchasz co Ci zaproponuje i potem zdecydujesz czy chcesz zrobić zabieg, czy nie. Taka wizyta konsultacyjna do niczego Cię nie zobowiązuje. Wierzę, że zaufasz panu doktorowi bo jest moim zdaniem najlepszym specjalistą w tej dziedzinie. Ja jestem mu bardzo wdzięczna bo dzięki niemu jestem szczęśliwa. Trzymam kciuki!

NataliaMali
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2020, 01:05

Re: Operacja warg sromowych

12 maja 2020, 01:10

Także rekomenduję udać się do Pana Tomasza z Instytutu Piękna Bielenda. Bardzo profesjonalny specjalista i do tego przyjemny człowiek.

mariannab
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2020, 08:08

Re: Operacja warg sromowych

16 maja 2020, 08:18

Również polecam wycieczkę do Gliwic :) .Miałam operację w lutym tego roku. Wcześniej konsultowałam się we Wrocławiu i Krakowie ( nazwisk lekarzy nie podaje celowo), dr Serafin jako jedyny zaproponował mi operację takim sposobem, którą byłam w stanie zaakceptować. To czego się najbardziej bałam czytając fora, że zostaną mi odcięte wargi. Jestem już po, jestem piękna tam na dole moje wargi wyglądają idealnie symetryczne, są idealnej wielkości. Wszystko się ładnie chowa. Na stojąco nic mi nie wychodzi. To co najważniejsze miałam operację bez odcinania warg. Dziewczyny czytajcie opinie i sprawdzajcie. Nie szukajcie lekarzy do których macie blisko bo nie warto. Tą operację robimy dla siebie, raz w życiu. To co piszą to prawda, on jest najlepszy.

izkass
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2020, 13:24

Re: Operacja warg sromowych

09 sie 2020, 13:27

Ja zdecydowalam się na zabieg labioplastyki u dr Emilii Sitkiewicz i jestem zachwycona już nie mam problemu. Zabieg bez powikłań. Polecam klinikę Galena w Bielsku Białej :)

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości