MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: nie moge zajść w ciążę

07 gru 2018, 12:39

Olej z wiesiołka stosujesz? Jeśli nie, to polecam stosowanie np. kapsułek gal z olejem od pierwszego dnia cyklu do owulacji.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: nie moge zajść w ciążę

10 gru 2018, 14:32

A ja polecę konsultację z dobrym ginekologiem, najlepiej takim który ma też specjalizację w endokrynologii. Być może twój problem wynika z chorób tarczycy, nigdy nie wiadomo. Ja niedoczynność leczyłam tutaj: https://multimed.pl/specjalizacje/ginek ... okrynolog/

MariolaKuleczka5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 31 sty 2019, 11:38

Re: nie moge zajść w ciążę

25 lut 2019, 12:52

Ja również nie mogłam latami zajść w ciąże i bałam się, że tak już zostanie. Moja koleżanka poleciła mi dobrego ginekologa z gabinetu w Tychach na Filipa Nowary 25. Kilka wizyt i skuteczna terapia dały swój efekt po 6 miesiącach. Teraz mogę się cieszyć podwójnie....mam bliźniaki.

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: nie moge zajść w ciążę

16 kwie 2019, 20:37

Zawsze będę twierdzić że dobry ginekolog to podstawa. Wiadomo też ze każda kobieta jest inna i ma inne problemy.Sama zmieniałam kilka razy lekarza a to tylko dlatego że poprzedni nie potrafili mi dobrać antykoncepcji. W końcu trafiłam na takiego który dobrał mi belarę i to były pigułki ,są do dziś które bardzo dobrze na mnie działają nie mam żadnych skutków ubocznych. Ale dlaczego piszę w wątku o ciązy ..Bo dwukrotnie odstawiałam te pigułki i za kazdym razem już w drugim miesiącu zachodziłam w ciąże. Dlatego tak wazny jest wybór ginekologa.

Roma88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2019, 12:03

Re: nie moge zajść w ciążę

26 sie 2019, 12:31

jakoś nie chce mi się wierzyć w te kalendarze online. ja, jak się starałam to używałam urządzenia, które fizycznie było ze mną w domu ;p komputer myway badał min. poziom hormonu lh i określał moment jajeczkowania.

AniaL9419
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 16 lut 2020, 19:06

Re: nie moge zajść w ciążę

21 kwie 2020, 23:45

Zarówno do starań, jak i jako antykoncepcja może służyć tester owulacyjny Afrodyta Smart i do tego darmowa aplikacja na smartfona. Urządzenie jest w formie minimikroskopu, na którego szkiełko nakłada się kilka kropli śliny. Urządzenie nakłada się na aparat smartfona i następuje połączenie ze ściągniętą apką. Pokazuje się wynik - dni płodne/ owulacja/ dni niepłodne. Tworzy się zapis, można nastawić przypomnienie o. badaniu, naprawde polecam

Aneczka1515
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 gru 2019, 15:25

Re: nie moge zajść w ciążę

19 maja 2020, 13:16

Ja używam testera owulacyjnego ze śliny i teraz służy mi jako antykoncepcja, jednak moja koleżanka kupiła, by wiedzieć kiedy ma owulację i wtedy się starać i udało się

Likka88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 19 cze 2020, 00:08

Re: nie moge zajść w ciążę

01 wrz 2020, 23:55

Ja brałam Ovarin, środek zawiera w składzie witaminy, kwas foliowy i inozytol, pomaga wyregulowac hormony. Mnie się po nim udało w końcu zajśc w ciąże

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: nie moge zajść w ciążę

12 sty 2021, 12:27

Też nie mogłam zajść w ciążę ale u mnie przyczyna była endometrioza, po zabiegu w szpitalu medicover dr Jacko powiedziała że mam szansę na ciążę

vantiel
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 26 maja 2021, 22:45

Re: nie moge zajść w ciążę

29 maja 2021, 18:13

szanse sa zawsze! przede wszystkim dieta bogata w afrodyzjaki, kwas foliowy, ruch i prefert zel wspomagajcy poczecie! trzymam kciuki kochana

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość