Awatar użytkownika
BellaMadzix
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:20

Garisell - opinie

08 maja 2020, 13:36

Dobry :ico_haha_01: Może wy mi jakoś pomożecie.
Jestem trochę w kropce, bo szukam opinii na temat kremu na worki pod oczami. Mam niedługo zaplanowany ślub (w sierpniu pod koniec miesiąca) a jestem strasznie niewyspana bo synek nie daje mi spać :ico_noniewiem: Wiadomo jak to jest zwłaszcza jak mamy 14 tygodni i 4 dni. Mimo tego że wypycham narzeczonego już łóżka żeby dał mi chwile odpocząć to jednak mimo wszystko nadal te + 1,5 godziny więcej snu nic nie zmienia. W ciągu dnia też nie da rady odpocząć zbytnio, bo pranie, prasowanie, sprzątanie, zrobienie obiadu, wywieszenie prania, zabawianie dziecka no.. nie da rady przedłużyć doby choćby się chciało wygiąć ten czas do maksimum. Wracając bo pewnie zaraz się obudzimy z drzemki.. zaczełam szukać po internecie czegoś co jest w stanie pomóc i natknęłam się na ten krem. Może któraś z was miała okazje go wypróbować i może się wypowiedzieć o nim? Mam nadzieję, że da radę coś zrobić kremem do czasu ślubu bo szczerze mówiąc przy karmieniu odpadają zabiegi a teraz też jest taki czas że nawet nie ma opcji gdzieś pojechać bo jest zamknięte.. a sąd jeszcze na to pieniądze i kolejny czas wyskrobać w ciągu dnia. Pomocy!!

Awatar użytkownika
noona
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 23 kwie 2020, 15:14

Re: Garisell - opinie

14 maja 2020, 15:55

no jest ok. jakie masz dokładnie pytania bo ich tutaj nie podałaś.

Awatar użytkownika
BellaMadzix
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:20

Re: Garisell - opinie

20 maja 2020, 11:05

O super! Jak możesz coś podpowiedzieć na temat tego kremu to będę wdzięczna. Chodzi mi głównie o to chodzi czy działa, po jakim czasie widziałaś różnicę, czy jest naturalny i czy jest bezpieczny. Też mnie zastanawia to czy nie jest on testowany na zwierzętach i czy można go gdzieś dostać stacjonarnie? :) Mam na prawdę wiele pytań na które nie mam w ogóle odpowiedzi. Mam nadzieję że pomożesz ;*

Awatar użytkownika
modraa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:48

Re: Garisell - opinie

26 maja 2020, 15:38

Dziala normalnie czyli ma zmniejszac opuchlizne to zmniejsza. Przede wszystkim trzeba sie przygotowac ze to ma byc rutyna czyli nakladanie teco codziennie dwa razy dziennie. Co do naturalnosci to jest on naturalny, nie ma barwnikow ani substancji zapachowych, parabenow, slsow i pegow.. No wszystkie te smieciowe rzeczy sa wyelimonowane. Jest tam jeden konserwant i to tez naturalny wiec wydaje mi sie ze jak najbardziej jest to ok. Co do testowania to nie wiem. Zawsze mozna zadzwonic do nich albo napisac i sie dowiedziec jak ta sytuacja wyglada. Kupowalam go wlasnie przez internet wiec nie wiem tez jak to z kupieniem w drogeriach itp.

Awatar użytkownika
noona
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 23 kwie 2020, 15:14

Re: Garisell - opinie

29 maja 2020, 13:08

@modraa nie ma go nigdzie stacjonarnie. jak dzwoniłam do nich by zamówić to się o to pytałam. też o to jak z dostawą i w jakich warunkach go trzymać.

Awatar użytkownika
BellaMadzix
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:20

Re: Garisell - opinie

02 cze 2020, 16:26

O nie, to wtedy trzeba zamówić przez internet? I to do jakiegoś sklepu czy kurier i inne opcje? Wolę bezdotykowo odbierać jak nie muszę haha :D

Awatar użytkownika
OrangeCarmel
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 25 maja 2020, 15:39

Re: Garisell - opinie

09 cze 2020, 10:00

Z tego co widzę, to jest taka opcja, bo masz formularz do kupienia ale też masz numer, żeby do nich zadzwonić i zamówić, a jak nie.......... to pozostaje zawsze allegro xDDDDDD A co do allegro to widzę, że mają możliwą dostawę przez kuriera DPD i allegro. Jestem detektywem! xD

Awatar użytkownika
BellaMadzix
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:20

Re: Garisell - opinie

12 cze 2020, 15:19

Ok, zamówione przez allegro na paczkomat. Biorę od razu jak wiem, że jest opcja by omijać ludzi. Mam nadzieję, że będę się mogła pochwalić fajnymi efektami z pewnym czasem. :3 Pozdrawiam i dziękuję!

porozmawiajmy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 15 sty 2020, 21:06

Re: Garisell - opinie

17 cze 2020, 09:23

Myślę że taki krem ciebie nie wyśpi, a na ślub Ciebie podmaluja i nie będzie widać. Także kasa w błoto :D

Awatar użytkownika
BellaMadzix
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:20

Re: Garisell - opinie

18 cze 2020, 08:37

No jeżeli w tym momencie wygląda to o wiele lepiej po tym czasie smarowania się kremem. Niestety, ale u mnie to już był taki problem z workami pod oczami, że mi makijaż nie pomagał, bo mi normalnie to odstawało mocno.. To nie są cienie, a worki. Taka mała różnica..

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość