KowalskaKowalska8
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 05 lut 2020, 13:47

Re: Kancelaria

08 lut 2020, 17:49

Jak mieszkałam w Zamościu to kilka razy korzystałam z pomocy kancelarii doradztwa prawnego, gospodarczego i finansowego ABSOLUTIO i moim zdaniem to najlepsza kancelaria na tym terenie.

JuliaBed
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 27 cze 2019, 19:20

Re: Kancelaria

11 cze 2020, 12:32

Zależy z jakiej dziedziny potrzebna jest pomoc. Ja mogę polecić kancelarię JST z Warszawy. Sama miałam okazję korzystać z pomocy Pana Tomaszczyk i byłam zadowolona z porad jakie otrzymałam. Konkretny, rzetelny i z dużym doświadczeniem- widać, że wie co robi.

GoSSka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 20:14

Re: Kancelaria

18 cze 2020, 20:21

Cześć, jeśli zastanawiasz się, czy skorzystać z pomocy adwokata to polecam, niezależnie od rodzaju problemu, z jakim się borykasz. Do lekarza chodzimy z każdym podejrzeniem choroby, bo chcemy otrzymać informację od specjalisty i tak samo powinno być w przypadku podejrzenia "choroby" prawnej. Sama kiedyś szukałam po Internecie informacji związanych z przekazywaniem darowizny i czytanie poradników zajęło mi kilka dni. Na szczęście w końcu dostałam kontakt do Pani Adwokat Magdaleny Jędrochy, a ona szybko udzieliła mi wszystkich odpowiedzi. Dzięki temu zabezpieczyłam swoje interesy na przyszłość ;)

klapencujesz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 02 kwie 2020, 19:34

Re: Kancelaria

28 cze 2020, 14:09

Ja byłam zadowolona ze współpracy z kancelarią Koschel-Sturzbecher z Poznania, warto wziąć ich pod uwagę szczególnie, jeżeli sprawa jest trudna. Prawnicy naprawdę dobrze przygotowują się do rozpraw i potrafią doradzić najlepsze rozwiązanie, poza tym po prostu są życzliwymi ludźmi, to też jest ważne. Tu ich strona: adwokaci-ks.pl

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Kancelaria

28 gru 2020, 11:18

a ktoś od rozwodów godny polecenia?

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Kancelaria

28 gru 2020, 12:54

Miałam ostatnio sprawę rozwodową w sądzie i pomogła mi Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie. Super ludzie, którzy od razu okazali mi zrozumienie. Mojemu adwokatowi udało sie też wywalczyć wysokie alimenty i korzystny podział majątku po rozwodzie

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: Kancelaria

18 lut 2021, 19:01

Od siebie mogę polecić kancelarię JST z Warszawy. Doradzał mi Pan Tomaszczyk i byłam zadowolona ze współpracy. Przyjazny w kontaktach ale widać, że ma ogromną wiedzę, doświadczenie i obycie, Jest konkretny i rzetelny.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 318
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Kancelaria

12 kwie 2021, 19:36

Casus Dochodzenie Roszczeń Ubezpieczeniowych https://www.casus.biz
Polecam, bo nie ma lepszej kancelarii do odszkodowań.

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: Kancelaria

29 sie 2022, 17:07

U mnie problem z zaniżonym odszkodowaniem został przez Cassus rozwiązany w ciągu 4 miesięcy, także również polecam.

Arata
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 02 sty 2023, 11:50

Re: Kancelaria

23 mar 2023, 11:35

Centrum Rozwodów w Opolu prowadzi najtrudniejsze sprawy rozwodowe, także związane z eksmisją partnera, jak wystąpi przemoc. Można dzisiaj dużo rzeczy zrobić, zabezpieczyć fundusze na dzieci, majątek, opiekę. Sądy rodzinne działają całkiem sprawnie i wiadomo, że też trzeba właściwie skompletować materiał dowodowy, świadków. Prawnik podpowie. Rozmawiaj z Anną Marią Rop tam. Przyjmuje w poniedziałki, wtorki oraz czwartki do 19, więc po pracy spokojnie da się ogarnąć.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość