romulus
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 05 kwie 2020, 21:11

Re: Slimcea na odchudzanie

23 kwie 2020, 16:04

[quote="wiceka7018"]Slimcea to bardzo dobry produkt. Ja sie z nich odchudzałam jakiś czas temu. Teraz moja zjamoma też stosuje. Spadki są widoczne już po pierwszym tygodniu.[/quote]
Spadki czego? Chyba nastroju i kasy. Im szybciej ktoś sobie zda sprawę, że bez zmiany nawyków żywieniowych i odpowiedniej dawki wysiłku fizycznego NIE DA SIĘ schudnąć, tym lepiej dla niego. Żadne "cudowne" tabletki" mu nie pomogą.

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: Slimcea na odchudzanie

24 cze 2020, 16:42

Ja jakoś wolę metody tradycyjne czyli dieta i ćwiczenia i na moje szczęście u mnie to wystarczyło:) Posiłki mam z Wygodnejdiety, w końcu jem świeżo, smacznie, różnorodnie i co ważniejsze do syta, do tego ćwiczę i już prawie udało mi się osiągnąć wymarzony cel:)

blacktress
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2020, 09:17

Re: Slimcea na odchudzanie

08 lip 2020, 09:54

Przede wszystkim żeby schudnąć trzeba jeść! Takżę nie rezygnuj z kolacji, i pamiętaj o 5 posiłkach, ja chcąc schidnąć zamówiłam catering od wygodnadieta i łatwiej mi było ponieważ miałam już przygotowane posiłki i wystarczyło je tylko zjeść :P Jeśli chodzi o te 2h ruchu to troche mało, postaraj się codziennie isc na jakiś spacer czy pojeżdzić rowerem a efekty myślę że zobaczysz dość szybko.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość