nataliee
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2020, 14:35

Re: adwokat z Łodzi

09 cze 2020, 14:48

Polecam w stu procentach, pan mecenas Igor Klimkowski rozwiązał moją sprawę bardzo szybko. Kontakt z nim był bezproblemowy, praktycznie non stop, odpisywał na maile, odbierał telefony itd. Bardzo sympatyczny człowiek. Pojawił się też osobiście na każdej rozprawie. Warto dzwonić bezpośrednio do niego pod numer 600 365 228 .

WikaaK
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 20 lip 2019, 14:06

Re: adwokat z Łodzi

11 cze 2020, 12:27

Ja mogę polecić z tym, że z Warszawy, Pana Tomaszczyk. Specjalizuje się w prawie pracy choć z powodzeniem zajmuje się też prawem rodzinnym. Cieszy się dobrymi opiniami i co fajne, wiele spraw z nim można skonsultować online a to bardzo wygodne.

Mariolaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2020, 14:31

Re: adwokat z Łodzi

15 cze 2020, 14:51

Bardzo dziękuję za wygraną sprawę i polecam mecenasa Igora Klimkowskiego. Jest kompetentnym i godnym zaufania adwokatem. Taka współpraca to czysta przyjemność :) Wielki plus za super osobisty kontakt.

elabarbara
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 mar 2017, 15:08

Re: adwokat z Łodzi

15 cze 2020, 16:25

Cześć. Rozwód to niezbyt przyjemna sprawa dlatego też w takim przypadku warto jest mieć dobrego adwokata, który poradzi sobie z tym bez żadnych problemów. Moja siostra w końcu dojrzała do tej decyzji i zgłosiła się do kancelarii Luxay http://www.kancelaria.lexay.pl/ po pomoc. Adwokat na którego trafiłam wykazał niezwykłe zaangażowanie i fachowość w jej sprawie, że rozwód przebiegł po jej myśli i bez większych problemów. Także dobry adwokat to połowa i to większa sukcesu

Aledia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 23 maja 2019, 23:22

Re: adwokat z Łodzi

26 cze 2020, 22:01

z Łodzi jest niedaleko do Warszawy, a w Warszawie ma swoją kancelarię mecenas Tomasz Tomaszczyk - mogę go polecić z pełną odpowiedzialnością - ma duże doświadczenie w różnych dziedzinach prawa

gepard223
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2020, 13:49

Re: adwokat z Łodzi

09 lip 2020, 14:02

Ja też korzystałam z doświadczenia pana Igora Klimkowskiego i bardzo sobie współpracę chwalę. Bardzo fajnie prowadził sprawy, co ważne osobiście! Widać że dobrze się przygotował. tel gdyby ktoś szukał 600365228

Martyna28
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:36

Re: adwokat z Łodzi

22 lip 2020, 14:39

Zależy z jakiej dziedziny potrzebna jest pomoc. Ja akurat ostatnio korzystałam z porad Pana Tomaszczyk z JST z zakresu prawa rodzinnego i byłam bardzo zadowolona. Wiem też, że Pan Tomasz zajmuje się prawem pracy. Ma dużą widzę, doświadczenie i obycie więc myślę, że warto.

paczuszek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 11:38

Re: adwokat z Łodzi

28 lip 2020, 11:47

Ja zasięgnęłam języka w środowisku prawniczym i polecono mi mecenasa Igora Klimkowskiego. Miałam ogromne szczęście trafiając na mecenasa Klimkowskiego. Dzięki niemu wygrałam sprawę rozwodową z orzeczeniem o winie. Pan mecenas to specjalista o dużej wiedzy prawniczej.

krolowa18
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2020, 16:32

Re: adwokat z Łodzi

29 sie 2020, 16:39

Mi bardzo pomógł mecenas Igor Klimkowski. Prowadził moją sprawę rozwodową która była bardzo skomplikowana. Dzięki jego profesjonalnej pomocy udało mi się zatrzymać połowę majątku i udowodnić winę męża co wydawało się na początku niemożliwe. Gdy ja traciłam nadzieję i chciałam odpuścić Pan Klimkowski przedstawiał mi plan działania i tłumaczył że moje szanse na wygrane są ogromne. Serdecznie polecam.

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: adwokat z Łodzi

17 wrz 2020, 18:20

Jesli chodzi o prawo pracy to śmiało mogę polecić Pana Tomaszczyk z JST. Zna sie na rzeczy, ma dużą wiedzę i doświadczenie a przy tym poważnie traktuje swoich klientów.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość