alleksandraa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 12 lip 2020, 23:43

Re: zdrowe zęby

13 lip 2020, 10:01

Zgadzam się z odpowiedzią powyżej. Szczoteczki oral b są zdecydowanie świetne.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: zdrowe zęby

22 lip 2020, 11:30

ale z jakiego względu te szczoteczki są świetne? ja uważma, że tylko regularna kontrola jamy ustnej i częste mycie zebów jest kluczem do trzymania w zdrowiu jamy ustnej, dlatego ja żeby zęby mieć pod stałą kontrolą korzystam z usług eurodental, mam u nich pakiet stomatologiczny co uprawnia mnie do regularnej kontroli zębów.

padola
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 13 lut 2020, 10:56

Re: zdrowe zęby

23 lip 2020, 12:07

częste mycie zębów (najlepiej szczoteczką soniczną albo elektryczną), irygator, używanie nitki. Większość ludzi ogranicza się do samej szczoteczki, ale nie doczyszczą przestrzeni międzyzębowych, a tam uwielbia się rozwijać próchnica. Dodatkowo warto raz do roku zdejmować kamień nazębny.

dariami87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 sie 2016, 15:45

Re: zdrowe zęby

28 lip 2020, 22:43

Dodałabym jeszcze regularne przeglądy stomatologiczne oraz higienizacja. Razem z odpowiednią higieną zapewni to zdrowy uśmiech. Mam to szczęście, że mam sprawdzoną klinikę Dent SM na warszawskim Bemowie, gdzie chodzę od dłuższego czasu i profesjonalny personel dba o moje zęby. W przypadku choćby najmniejszego ubytku, od razu wdrażane jest leczenie :)

Gabriella123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 21 sie 2020, 08:32

Re: zdrowe zęby

24 sie 2020, 09:50

A co powiecie o niciach dentystycznych? Warto je stosować?

Gosiaczek90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 23 gru 2021, 18:02

Re: zdrowe zęby

20 sty 2022, 11:47

Każda z nas chciałaby mieć zdrowe i piękne zęby. Niestety często kosztuje to wiele wysiłku. Ja niedawno zdjęłam aparat ortodontyczny i jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Moje zęby są teraz proste i nie muszę więcej wstydzić się ich podczas uśmiechania. Aparat miałam założony w klinice Saska Smile w Warszawie. Teraz zastanawiam się nad ich wybieleniem. Co o tym sądzicie?

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość