Hoko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2020, 13:23

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

09 wrz 2020, 08:34

Moja przyjaciółka korzystała z zabiegu usuwania zmarszczek w Estmedica. Ja mogę powiedzieć tyle, że efekt naprawdę WOW. Odmłodniała o kilka lat, kompletnie nie widać, że korzystała z kwasu hialuronowego. No i efekt utrzymuje się już bardzo długo. Poza tym po takim zabiegu można od razu wrócić do codziennej aktywności, więc jest idealny nawet dla zapracowanych :)

Awatar użytkownika
YUMMY
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 30 lip 2020, 14:38

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

17 wrz 2020, 12:42

wole jednak kremy.. ćwiczenia czy masaże.

plasterek123
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 16 lip 2019, 21:53

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

21 wrz 2020, 23:14

kilka koleżanek polecalo mi Dermed w Krakowie, zdecydowalam sie tam wybrac poniewaz chcialam sobie zafundowac zabieg wypelniania zmarszczek, swietne, profesjonalne doradztwo i fajne podejscie do klientow

Marlenka007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 06 sie 2019, 18:52

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

21 paź 2020, 20:54

zamiast różnych zabiegów to może krem albo serum będzie lepsze dla ciebie . Ja sama stosuję serum nawilżająco-kojące i krem nawilżająco-kojący z bielendy . To bardzo dobre kosmetyki i mają bardzo dobry skład a zmarszczek jak nie było tak nie mam a mam prawie 40 stkę

Fikumiku
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2021, 23:31

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

18 lut 2021, 23:40

U mnie żadne kosmetyki sie juz nie sprawdzały, zmarszczki jak byly tak byly :D na szczęście przyjaciółka wspomniała mi o zabiegu z osoczem bogatobiałkowym które wykonywane są w klinice Bieńkowscy Clinic efekty sa naprawdę niesamowite, skora wygląda dużo młodziej i jędrniej, a do tego nabrała pięknych zdrowych kolorów

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość