WikaaK
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 20 lip 2019, 14:06

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

11 cze 2020, 13:44

U mnie akurat dieta i ruch wystarczyły. Dzięki wygodnejdiecie, która zapewnia mi jedzenie udało mi się w końcu osiągnąć wymarzoną liczbę na wadze wiec jestem z siebie zadowolona;)

patikoksa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 24 cze 2020, 10:08

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

24 cze 2020, 10:18

regularne jedzenie i troche ruchu. zawsze myslalam ze jem zdrowo dopoki nie zamowilam pudelek od wygodnadieta i wtedy zobaczylam jakie zdrowe jedzonko oni robia! posilki bardzo mi smakuja jest ich 5, zazwyczaj jadlam 3 od kiedy jem 5 posilkow REGULARNIE schudlam juz 4 kg. nie cwicze jakos specjalnie, troche dluzsze spacery, jezdze na rowerze i czasem na rolkach.

Drabinki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 09 cze 2020, 13:58

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

24 cze 2020, 15:31

Żeby schudnąć trzeba mieć czas na ćwiczenia. Najlepiej trenować, kiedy masz sprzęt pod ręką. Zamontowane drabinki gimnastyczne malpiszon.pl w domu umożliwia skorzystanie z niej w każdej wolnej chwili, nawet kiedy pogoda uniemożliwia wyjście do siłowni.

Creativka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 cze 2020, 12:29

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

28 cze 2020, 12:58

ja sobie czasem robię detoks sokami Nuja. I mi to bardzo pasuje i przede wszystkim doskonale się czuję. No i waga wtedy leci w dół, a takie soki sprawiają że ja nie chodzę głodna

blacktress
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2020, 09:17

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

08 lip 2020, 09:36

Też miałam nadwagę choć nie taką jak Ty i postawiłam na catering od wygodnadieta z którym schudłam już 8 kg! Dla mnie to świetny wynik! Mają bardzo smaczne posiłki, świeże i ładnie podane a jak wiadomo jemy również oczami :) przy zrzuceniu większej liczby kilogramów musimy takzę dbać o naszą skórę, tutaj polecam domowe peelingi z kawy cukru i np oliwy z oliwek a na to super nawilżający krem natłuszczająco - nawilżający od Novaclear, świetnie ją nawilży i szybko się wchłonie nie pozostawiając zbędnej warstwy na skórze. Dodatkowo polecę Ci napary z pokrzywy np, z czystka czy klasyczna woda z miodem cytryną i kurkumą :)

Kudi7
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 28 sie 2020, 11:38

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

11 wrz 2020, 12:33

Hej,
Ja kiedyś wyczytałam, że dieta to 80% sukcesu, a 20% to ćwiczenia. Z moim problemem nadwagi i słabą jędrnością skóry, to uważam, że jest to połączenie najlepsze. Żadne zabiegi mi nie pomagały :( Wszystkim zabieganym tak jak ja polecam wykupić dietę i dokładną rozpiską ile czego mają zjeść i do tego jakieś fajne ćwiczenia, np.: w domu. Ja ćwiczę z Pauliną Walczewską i od niej też mam dietę, do tego zaczęłam więcej spacerować :D

velvet
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 12 wrz 2020, 17:23

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

12 wrz 2020, 18:08

ja poczatkowo postawilam na pudelka od wygodnadieta i schudlam 6 kg, potem dolaczylam jazde na rowerze - codziennie ok 20 km i dodatkowo schudlam 5 kg takze jestem zadowolona. dodatkowo poznalam wiele nowych smakow dzieki pudelkom, wielu rzeczy nie jadlam badz nie lubialam ale dzieli wygodnadieta polubilam, swietnie gotuja, polecam :)

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

17 wrz 2020, 21:22

U mnie akurat wystarczyły dieta i ćwiczenia. Mam trening 3 razy w tygodniu do tego zamawiam sobie dietę z Wygodnejdiety i efekty są bardzo zadowalające;) A co ważniejsze, mam pewność, że odchudzam się mądrze i zdrowo.

jowcia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 04 paź 2018, 19:47

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

24 wrz 2020, 09:33

ja nie miałam trenera, zamówiłam poprostu diete niskokaloryczna od wygodnadieta ktróa jest smaczna az do teraz, dorzuciłąm rower, rolki i spacery i spadło 11kg!

Kudi7
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 28 sie 2020, 11:38

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

06 paź 2020, 14:17

Zależy co się chce osiągnąć. Ja trzymam się diety i ćwiczę z filmikami Pauliny Walczewskiej. Mam duży problem z cellulitem więc do tego staram się odpowiednio nawodnić organizm i jak mi się uda wygospodarować czas w ciągu dnia, to szczotkuję się na sucho i raz w tygodniu używam bańki chińskiej. Myślę, że tego typu zabiegi w niewielkim stopniu pomagają, ale jednak dieta i ćwiczenia są najważniejsze.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość