Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

24 cze 2020, 16:40

Osobiście jakoś nie jestem przekonana do takich rzeczy. Sama stawiam na dietę i ćwiczenia i takie właśnie metody przyniosły u mnie efekty;) Jedzenie zamawiam sobie z Wygodnejdiety dzięki czemu jem zdrowo, smacznie i regularnie. Do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i jestem zadowolona z rezultatów;)

velvet
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 12 wrz 2020, 17:23

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

12 wrz 2020, 18:23

Nie wierze w takie rzeczy i nigdy takich nie bralam, mi pomogla tylko dieta od wygodnadieta dzieki ktorej schudlam wspomagalam sie jedynie pokrzywa podczas odchudzania i duza iloscia wody, i schudlam dosc szybko jedza zdrowo i smacznie.

jowcia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 04 paź 2018, 19:47

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

24 wrz 2020, 09:37

moze nie suplementy ale ja polecam rozne wywary ziolowe, np z czystka czy pokrzywy swietnie wplywaja nie tylko na proces utraty kilogramow ale tez na poprawe skory czy wlosow. ja podczas swojej walki z kilogramami bedac tez na odpowiedniej diecie od wygodnadieta, pilam wlasnie czestowywary z roznych ziol - jakos nie lubie wody a ziolka mi pomogly aby pic te min 2L dziennie.

dimorek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 18 lut 2020, 10:13

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

27 wrz 2020, 07:47

W moim przypadku preparatem, który pomógł w odchudzaniu był https://gubimykilogramy.pl/choco-lite/ czyli Choco Lite - jest stworzony z myślą o osobach, które chcą schudnąć nie tylko trwale, ale także przyjemnie. Dzięki swojemu działaniu hamuje apetyt na słodycze, a także dodaje energii dzięki czemu mamy więcej siły i motywacji do ćwiczeń i spalania kalorii.

mangoo123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 kwie 2020, 10:34

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

01 lis 2020, 11:23

Ja stosowałam kanabialice 2 x dziennie po 20 kropli i w 2 miesiące 5 kg mniej więc polecam tam substancją czynna jest związek CBD podobno nawet Rozenek tez to stosowała ja kupiłam sklepu internetowego z konopiafarmacja pl bo mają możliwość wysyłki do paczkomatu

saloema
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 22 lut 2020, 18:39

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

28 lis 2020, 16:04

Bez regularnego ćwiczenia ciężko zgubić wagę, sama teraz próbuję trochę się wyszczuplć. Przeprosiłam się z orbitrekiem, a zamiast obiadu w pracy piję shake'a fitMe. Razem z koleżaką sobie kupiłyśmy, fajnie smakuje, można zrobić w sumie w każdym miejscu byle mieć wodę.

Awatar użytkownika
6revoo6
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 gru 2020, 14:17

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

24 gru 2020, 11:52

żaden :) Bo nic nie działa i nie ma prawa działać :)

WikaaK
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 20 lip 2019, 14:06

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

04 lut 2021, 22:45

Jakoś nie jestem przekonana do takich "specyfików". Osobiście wolę metody tradycyjne- czyli dieta i ćwiczenia. I tak ćwiczę kilka razy w tygodniu, do tego zamawiam sobie catering z Wygodnejdiety, dzięki czemu jem zdrowo i regularnie, a to wszystko razem daje super efekty;)

Awatar użytkownika
Hurkocz19
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 12 kwie 2021, 12:46

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

14 kwie 2021, 12:55

najlepiej żaden, bo cos takiego raczej wpływu żadnego nie ma

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość