Awatar użytkownika
flamigo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 28 lip 2020, 09:23

Delpos. Co myślicie o tym produkcie?

31 sie 2020, 12:43

Część wszystkim. Szukam człowieka lub człowieków poratujących mnie dobrą radą. Od dawna szukam i szperam w domowych sposobach, suplementacji, płukankach, herbatkach i szamponach, ale nic mi nie pomogło na daną chwilę. Mam problem z wypadaniem włosów i to taki WIELKI problem, bo przy jednym przeczesaniu włosów dłonia wyjmuje po 5-7 włosów. Na łóżku, ubraniach, podłodze.. NO WSZĘDZIE SĄ MOJE WŁOSY. Tylko nie na głowie.. Dodam, ze biore tylko NATURALNE produkty i w obrębie tych kosmetyków i sposobów szukam. Ostatnio rozmawiałam z moją szwagierką że do siebie do Niemiec sprowadza szampon z Polski i jest to właśnie ten Delpos. Mówiła że działa, nie 3 produkty ma się od razu, nie ma łupieżu po nich no i włosy wypadają mniej i ogólnie jest właśnie na to by je uspokoić. Może tylko u niej on tak działa ale ona po porodzie i karmieniu więc włosów też jej ubyło przez ten czas. Jeżeli mam coś kupić to wolę się upewnić i stąd pytanie: CZY KTOŚ MIAŁ TEN ZESTAW? Może wiecie czy działa? Ile czasu trzeba mu dać by pomógł? Każda rada będzie bardzo pomocna. Czekam na waszą pomoc!

Awatar użytkownika
YUMMY
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 30 lip 2020, 14:38

Re: Delpos. Co myślicie o tym produkcie?

11 wrz 2020, 12:30

wolisz pytać się ludzi w necie niż zaufać rodzinie? ;) no ja go mam i mi podpasował jeżeli o wypadanie włosów chodzi...tzn. widzę poprawę, bo jednak no leczy cebulki włosów i skórę, ale no trzeba dac mu czas, także nie licz, że 2 razy się tym wszystkim umyjesz i włosy są błyszczące, zdrowe i nie wypadają. noooo nie. trzeba dać czas leczeniu. sama widziałam chyba takie większe efekty po około półtorej miesiąca jakoś, ale każda skóra jest inna i wiadomo może potrzebować mniej a może z lekka więcej czasu... dla mnie jest to 10.

Awatar użytkownika
flamigo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 28 lip 2020, 09:23

Re: Delpos. Co myślicie o tym produkcie?

15 wrz 2020, 15:12

A jaki dokładnie był u Ciebie stan włosów? Czym u Ciebie to było spowodowane, że włosy Ci wypadały. Może jeżeli mamy podobny stan i problem to jest szansa, że będzie u nas działało w podobny sposób :D ? Wszystkich rzeczy naraz używałaś?

Awatar użytkownika
YUMMY
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 30 lip 2020, 14:38

Re: Delpos. Co myślicie o tym produkcie?

17 wrz 2020, 12:36

[quote="flamigo"]A jaki dokładnie był u Ciebie stan włosów? Czym u Ciebie to było spowodowane, że włosy Ci wypadały. Może jeżeli mamy podobny stan i problem to jest szansa, że będzie u nas działało w podobny sposób :D ? Wszystkich rzeczy naraz używałaś?[/quote]

suche, zniszczone, bo pochłonęło mnie prostowanie włosów, ale teraz jestem tego zdania, ze chyba lepiej by było jak dla mnie zostawić te włosy w spokoju i przez dłuższych czas ich nie ruszać, bo jedynie tracę na tym nie tylko włosy, ale też i na samopoczuciu. inna sprawa, że miałam też spore problemy z hormonami, no i... poszły kłaczki. no i wszystko razem. każda buteleczka jest używana za każdym myciem.

Awatar użytkownika
ROSES
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 14 sie 2020, 08:36

Re: Delpos. Co myślicie o tym produkcie?

22 wrz 2020, 11:02

Też go mam i akurat ja trochę nie lubię formuły niepieniącego się szamponu, ale działa wszystko, więc wybaczam xD
W lekkim szoku jestem że ziółka działają na tyle by poratować mi włosy, gdzie jakieś serio znane marki nie dawały sobie z tym rady ^^

Awatar użytkownika
flamigo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 28 lip 2020, 09:23

Re: Delpos. Co myślicie o tym produkcie?

24 wrz 2020, 12:14

ROSES a jakie ty masz włosy? Bo ja aż zniszczonych nie mam tylko jedynie końcówki, a raczej skórę mam taką, że dwa dni i muszę włosy myć.. Jestem ciekawa, czy tylko na suche włosy tak to by działało.

Awatar użytkownika
ROSES
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 14 sie 2020, 08:36

Re: Delpos. Co myślicie o tym produkcie?

28 wrz 2020, 13:20

Ogólnie mam dość ok włosy jeżeli chodzi o ich stan, co do skóry głowy to powiem szczerze, że jest ona raczej należąca do takiej przetłuszczającej się szybko strony, ale na to też wtedy wychodzi, że działa i tak czy inaczej na różne skalpy. Jest coś dla takiego skalpu i takiego skalpu, takich włosów i takich włosów i działa u naszej dwójki dobrze ^^

Papaya
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 20 sie 2020, 12:40

Re: Delpos. Co myślicie o tym produkcie?

15 paź 2020, 11:52

Mam suche i tez dziala u mnie ten delpos

Awatar użytkownika
flamigo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 28 lip 2020, 09:23

Re: Delpos. Co myślicie o tym produkcie?

19 paź 2020, 11:49

No to zadecydowane. Mam nadzieje że się przysłuży bo wczoraj po południu go zamówiłam i piszę tu tylko by powiadomić, że się zdecydowałam i będę go sprawdzać. DZIĘKUJĘ! Mam u was dług.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość