Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Książkowe nowości

27 mar 2015, 12:08

Szpilunia w sobote o 18 chyba na TVN 24 będzie z nim wywiad w Xsiegarni (Filip Łobodzinski tam prowadzi) i będzie tez o najnowszej książce Ostachowicza.
Znalazłam w sieci, nabrałam ochoty zamówiona, pojutrze odbiór ;)
a gdzie znalazłas? bo grzebie i nie moge w sieci wygrzebać :ico_zly:
Książke zamówiłam na liderii, a wywiad znalazłam tu http://xiegarnia.pl/wideo/xiegarnia-odc ... tachowicz/
Książka wciąga z kazdą stroną bardziej. Raz mi żal bohaterki raz przeciwnie, są emocje.

kubik11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2015, 16:56

Re: Książkowe nowości

29 mar 2015, 17:36

Ostatnio zaintrygowała mnie książka "Jezioro tajemnic" Petera Maya Albatrosa. Poniżej opis:

Szkocka wyspa Lewis to skaliste, porośnięte wrzosami miejsce kojarzące się z księżycowym krajobrazem albo z tolkienowskim Mordorem. Jej mieszkańcy żyją w zamkniętej społeczności, tak purytańskiej, że jeszcze niedawno w niedziele wiązano łańcuchami huśtawki, żeby ochronić dzieci przed grzechem. A jednak to surowe miejsce przyciąga nawet tych, którzy od niego uciekli. Kryminał i doskonała powieść psychologiczna w jednym.

__________
Jakie produkcje filmowo - reklamowe przypadły Wam do gustu? Nie wszystkie reklamy są ciekawe.

Cynamonka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 04 mar 2015, 19:56

Re: Książkowe nowości

04 kwie 2015, 18:07

Ja też korzystam z LubimyCzytać.pl i to jest genialny serwis! przynajmniej się człowiek może odnaleźć w tym, co przeczytał, co chce przeczytać itp. A swoją drogą ktoś czytał nową C. Lackberg ("Pogromca Lwów") ???

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Książkowe nowości

13 kwie 2015, 08:35

Korzystam z BookMaster.pl , ceny są przystępne i przede wszystkim duży wybór e-booków. Coraz rzadziej mam czas na czytanie papierowych książek.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Książkowe nowości

05 kwie 2019, 13:56

Obrazek

Nowość, jak życiowe. Super młoda laska i starszy bardzo bogaty dziadek. Układ oczywisty, ale już ciąg dalszy książki - nie do końca. Książka za grosze na Livro

Awatar użytkownika
kajo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 29 mar 2019, 13:32

Re: Książkowe nowości

08 kwie 2019, 15:29

niedługo wychodzi nowa ksiązka Camilli Lackberg! Złota Klatka :)

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: Książkowe nowości

08 kwie 2019, 18:01

Ja paniom polecam książkę, którą napisała Michelle Obama - http://jelenka.pl/becoming-moja-histori ... lle-obama/
Na początku myślałam, że to będzie jakaś kolejna nudnawa książka którą napisał ktoś znany, ale naprawdę się myliłam. Nie dośc, że super się czyta bo to jeszcze książka naprawdę mnie zaskoczyła, nie spodziewałam się że tak może wyglądać życie żony prezydenta... Mega szok. Przeczytajcie sobie :)

EdytaH
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:04

Re: Książkowe nowości

17 wrz 2020, 13:09

Mnie nasuwa się tylko jeden tytuł - Poproś abym Ci wybaczyła https://www.wattpad.com/story/235376272 ... czy%C5%82a Na książkę natrafiłam przypadkiem i ciesżę się że tak się stało bo muszę przyznać że mega wciąga i aż żyje się losami tych bohaterów - szczególnie Olivii i Aleksa - relacja pełna zwrotów akcji, coś pięknego...

Weronika78
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2017, 19:03

Re: Książkowe nowości

30 wrz 2020, 15:50

Dziś premiera Piekielnego Układu A.S Sivara :-) Już zamówiłam, bo zapowiada się niezła, pikantna lektura. Sama okładka rozpala zmysły, a opis relacji tancerki go-go z właścicielem klubu działa na wyobraźnię

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość