Awatar użytkownika
Fenneko
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 06 kwie 2020, 12:52

Lusime na cienie pod oczami - czy warto?

16 kwie 2020, 13:55

Hej hej hej :D

Mam powoli dośc swoich cienie pod oczami a moj dotychczasowy krem zwyczajnie nie daje rady - moze i nawilza skore, ale cienie jak byly tak są. W oczy rzucilo mi sie ostatnio Lusime, bo po sklądzie (ktory jest naturalny, co uznaje za dodatkowy plus) wyglada bardzo obiecujaco. Czy któraś z was tez go uzywa i moze potwierdzic, ze fajny?

Jak to mowia amerykanie, thanks from the mountain :D

Madridka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 14 kwie 2020, 12:57

Re: Lusime na cienie pod oczami - czy warto?

30 kwie 2020, 09:50

Zamowilam go pare dni temu i wczoraj odebralam, zobaczymy. Pierwsze wrazenia sa bardzo pozytywne, zwlaszcza jezeli chodzi o konsystencje, wchlanianie i nawilzanie. Co do innych efektow to wypowie sie po czasie :)

Awatar użytkownika
Fenneko
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 06 kwie 2020, 12:52

Re: Lusime na cienie pod oczami - czy warto?

25 cze 2020, 11:51

[quote="Madridka"]Zamowilam go pare dni temu i wczoraj odebralam, zobaczymy. Pierwsze wrazenia sa bardzo pozytywne, zwlaszcza jezeli chodzi o konsystencje, wchlanianie i nawilzanie. Co do innych efektow to wypowie sie po czasie :)[/quote]

mam nadzieje, ze to nie zabrzmi namolnie... ale jak tam efekty po tym czasie?

alleksandraa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 12 lip 2020, 23:43

Re: Lusime na cienie pod oczami - czy warto?

13 lip 2020, 02:50

Ja korzystam z tego kremu i działa świetnie. Nie zamieniłabym go na żaden inny.

jednorozka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2020, 11:41

Re: Lusime na cienie pod oczami - czy warto?

07 paź 2020, 13:47

Jeszcze go nie kupilam, ale jak czytam sklad to mega mi sie podoba i chyba go wyprobuje jak skonczy mi sie moj obecny

Awatar użytkownika
flamigo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 28 lip 2020, 09:23

Re: Lusime na cienie pod oczami - czy warto?

19 paź 2020, 11:50

Nie słyszałam nigdy o nim, ale patrząc na skład to powiem ci, że ja bym go brała :ico_brawa:

justineczqa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 12 sie 2014, 11:22

Re: Lusime na cienie pod oczami - czy warto?

17 lut 2021, 12:30

probowalam wiele kremow, ale nic nie pomagalo. w koncu zdecydowalam sie na zabieg geneo, ktory robilam w klinice vesuna z krakowa. to byla dobra decyzja, w koncu wygladam jak czlowiek, a nie wampir.

Magdziaandzia97
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2021, 10:12

Re: Lusime na cienie pod oczami - czy warto?

23 lip 2021, 15:09

on jest serio mega spoko, ja na niego trafiłam przypadkiem, bo w sumie kupiłam ze względu na skład ;) mam go gdzieś z miesiąc i rzeczywiscie skóra jest rozjaśniona fajnie i nawilżona

wilczawena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 17 lut 2021, 18:38

Re: Lusime na cienie pod oczami - czy warto?

03 sie 2021, 15:02

Z tym Lusime do czynienia nie miałam, ale niedawno odkryłam koreańskie kremy pod oczy ze śluzem ślimaka i powiem Wam, że rewelacja. No a przynajmniej u mnie się sprawdziło, cienie zminimalizowane, skóra nawilżona i napięta, przez co drobne zmarszczki są prawie niewidoczne :-) stosuje je 2 razy dziennie, na dzień i na noc.

Awatar użytkownika
zlotowlosaemi
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 sty 2021, 15:44

Re: Lusime na cienie pod oczami - czy warto?

05 sie 2021, 11:34

[quote="wilczawena"]Z tym Lusime do czynienia nie miałam, ale niedawno odkryłam koreańskie kremy pod oczy ze śluzem ślimaka i powiem Wam, że rewelacja. No a przynajmniej u mnie się sprawdziło, cienie zminimalizowane, skóra nawilżona i napięta, przez co drobne zmarszczki są prawie niewidoczne :-) stosuje je 2 razy dziennie, na dzień i na noc.[/quote]

Powiem Ci, że też lubię kosmetyki ze sluzem ślimaka. A jakie kremy stosujesz dokładnie i mogłabyś polecić?

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość