Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

02 kwie 2019, 15:43

Otóż to! Ja akurat z doświadczenia mogę polecić kancelarię JST, korzystałam z ich usług w zakresie prawa pracy, ale wiem, ze mają też świetnego specjalistę od prawa rodzinnego.

KaLipka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

17 kwie 2019, 14:37

Ja również często współpracuję z Panem Tomaszczyk, zawsze chętnie służy dobrą radą i pomocą. I z tego co wiem, to od prawa rodzinnego mają równie doświadczonego i skutecznego prawnika.

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

07 lis 2019, 21:27

Jeśli chodzi o kancelarię JST to mają świetnego radcę prawnego, Pana Karola Wieczorskiego. Siostrze pomagał przy podziale majątku i wiem, że była bardzo zadowolona z jego porad.

PoprostuBeata40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:10

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

14 lis 2019, 20:12

Ja mogę polecić dobrą kancelarię do takich spraw ale w Szczecinie. Kancelaria Pana Wojciech Chmuraka https://kancelaria-chmurak.pl/ oferuję pomoc w zakresie prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa spadkowego . Kancelaria znajduję się na Błogosławionej Królowej Jadwigi 33/5.

AnitaT
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:13

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

16 maja 2020, 14:23

Jak z warszawy to zdecydowanie Pan Tomasz Tomaszczyk. Choć specjalizuje się w prawie pracy to w prawie rodzinnym również jest biegły i cieszy się dobrymi opiniami. A jego doświadczenie, wiedza i obycie mogą okazać się kluczowe dla sprawy.

mojakochana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 26 lip 2018, 23:58

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

30 maja 2020, 20:02

polecam kancelarię JST z Warszawy, bardzo dobrzy prawnicy https://jstkancelaria.pl/tomasz-tomaszczyk/

WikaaK
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 20 lip 2019, 14:06

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

11 cze 2020, 12:29

[quote="AnitaT"]Jak z warszawy to zdecydowanie Pan Tomasz Tomaszczyk. Choć specjalizuje się w prawie pracy to w prawie rodzinnym również jest biegły i cieszy się dobrymi opiniami. A jego doświadczenie, wiedza i obycie mogą okazać się kluczowe dla sprawy.[/quote]

Dokładnie! U nas Pan Tomasz pomagał przy rozwodzie mojemu bratu i wiem, że był bardzo zadowolony. Konkretne wsparcie, zawsze dostępny, potrafi wszystko dokładnie wyjaśnić i wskazać najlepsze rozwiązanie.

Martyneczka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 15 lut 2020, 17:19

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

24 lip 2020, 15:12

Zdecydowanie mecenas Budrewicz i juz mówię od razu, ze to by drugi adwokat, bo poprzedni to za przeproszeniem sobie wkulki leciał. I jeszcze zamiast orzyjśc na rozprawę to sobie wysłał asystenta. :/ A A co do pana Budrewicza, to ja od niego wychodząc nabrałam jakiegoś takiego optymizmu, był jakis plan działania, było wiadomo co i jak. I to bardzo mi się w nim podobało.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

25 paź 2020, 18:11

Mnie akurat Pan Tomaszczyk pomagał w sprawie przeciwko byłemu pracodawcy, ale słyszałam własnie, że zajmuje się też prawem rodzinnym i to z dużym powodzeniem.

Weronika78
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2017, 19:03

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

02 lis 2020, 15:16

Korzystałam z porady kancelarii p. Lilianny Skiby. Ma wieloletnie doświadczenie w tego typu sprawach i potrafi przełożyć przepisy na potoczny język, a laik może wszystko zrozumieć.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość