Bucheck25
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 16 paź 2020, 10:22

Re: mufinki

16 paź 2020, 10:49

A próbowaliście wytrawne muffinky ? Taki omlet zapiekany z w formie na muffiny, świetny pomysł na niedzielne śniadanie lub drugie sniadanie do pracy.

Kasianska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2018, 10:17

Re: mufinki

16 lis 2020, 11:28

Oj tak. Można od podstaw samemu przygotować przepyszne muffiny! :) nie ma sensu wykorzystywać tych chemicznych proszków z opakowań!

lacrimosa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 10 maja 2018, 09:22

Re: mufinki

21 cze 2022, 15:13

może mało popularna opcja, ale ja preferuje muffiny wytrawne - z serem, szynką, boczkiem, oliwkami, suszonymi pomidorami itp. bardzo fajna opcja na przekąskę dla gości, do drinka ;) Ostatnio robiłam takie na oliwie z oliwek, z zielonymi oliwkami w cieście, a podawałam do tego portugalski dżem z pomidorów (jest super! zupełnie inaczej smakuje niż ketchup) - do tego była deska serów. bajka, a można takie połączenia ogarnąć też spokojnie na śniadanie.

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: mufinki

18 sty 2023, 13:26

Ostatnio zamawiałam pyszne muffinki i babeczki w cukierniSłodycz tej krainy w Olsztynie. Niedrogie, naturalne w smaku i czuć, że pieczone ze składników bardzo dobrej jakości.

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość