matias1717
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2020, 16:33

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

21 lut 2020, 12:00

Jeżeli w firmie nie bardzo wiecie, w jaki sposób można byłoby poprawić wyniki, dobrym pomysłem może się okazać przeprowadzenie analizy problemów w firmie przez kogoś z zewnątrz, kto niezależnym okiem spojrzy na sytuację.

Jeżeli problem jest w jakimś konkretnym miejscu, np. pracownicy są niezadowoleni z menedżerów, można zainwestować w szkolenia menedżerskie. Od siebie polecam Panią Dorotę Tomaszewską, robi świetne szkolenia w miłej atmosferze - newplayers.pl

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

11 mar 2020, 14:00

wydaje mi się że kluczowe może być wprowadzenie przyjaznego oprogramowania. u nas wcześniej było bardzo zaawansowane do faktturowania, tylko że nikt nie korzystał z większości funkcji a przez ich istnienie program był baaardzo ciężki w obsłudze. na szczęście szefowa Dominejka ogarnęła temat po pierwszej sugestii kogoś kto się na tym zna :P

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

23 mar 2020, 13:28

Zdobądź partnera biznesowego, który pomoże Ci w rozwoju biznesu. Zacznij sprzedawać nowe produkty i znajdź nowych klientów. Zmień swoją firmę w taki sposób aby klienci to zauważyli. Współpraca z Cuk może pomóc Ci w rozwoju Twojej firmy.

Dagonen
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2020, 14:38

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

02 lip 2020, 14:43

Cześć,

To bardzo ważny temat w czasach pandemii - trzeba pamiętać że jesienią planowany jest nawrót choroby i obostrzeń z nim związanych. W tym momencie najlepiej zainwestować w pracę zdalną, oraz sposoby przygotowania pracowników do takiej sytuacji - żeby utrzymać efektywność w firmie. Ja od siebie polecam szkolenia zdalne itschool.pl/blog/szkolenia-zdalne/ od IT School - gdzie w trakcie szkoleń można przygotować się do optymalnego działania w firmie na odległość.

Gabriella123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 21 sie 2020, 08:32

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

21 sie 2020, 10:00

Działania firmy można usprawnić na wiele sposobów. Ja osobiście wiem, że https://www.birdcode.pl/oferta/pozycjonowanie jest jedną ze skutecznych metod. Moja malutka firma dzięki temu zyskała wysoka pozycję, a to realnie wpłynęło na nasze dochody. Myśle, że dziś bez tego ani rusz :)

przemek3212
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 10:43

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

18 wrz 2020, 10:51

Warto zainwestować w reklamę w Internecie. Ja w taką zainwestowałem i teraz moja firma Proeko cieszy się dużym powodzeniem.

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

26 wrz 2020, 19:51

przejrzysty system kas jest też bardzo ważny, ja korzystam z dotykackiej, wygodnie się jej używa, jest niedroga i ma tryb online

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 314
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

04 lis 2020, 12:11

Inwestować w pracowników, w ich wiedzę i umiejetności, wysyłając ich na dodatkowe szkolenia i kursy zawodowe (polecam stołeczny ośrodek Kontimex). Inwestując w pracowników tylko zyskujemy.

Zancia88
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 102
Rejestracja: 18 lip 2015, 12:09

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

23 lis 2020, 17:50

[quote="rozena" ] przejrzysty system kas jest też bardzo ważny, ja korzystam z dotykackiej, wygodnie się jej używa, jest niedroga i ma tryb online [/quote]

też miałam pisać o szybkim systemie kasowym. Powiedz jakie ma ciekawe opcje ten system dotykacka??

Kasianska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2018, 10:17

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

20 sty 2021, 10:30

[quote="Gabriella123"]Działania firmy można usprawnić na wiele sposobów. Ja osobiście wiem, że https://www.birdcode.pl/oferta/pozycjonowanie jest jedną ze skutecznych metod. Moja malutka firma dzięki temu zyskała wysoka pozycję, a to realnie wpłynęło na nasze dochody. Myśle, że dziś bez tego ani rusz :)[/quote]

Zdecydowanie musze się zgodzić., Także uważam, że bez pozycjonowanie firma nie osiągnie wymarzonego sukcesu. Widzę https://www.birdcode.pl/ mają wiele pozytywnych opinii. Może warto postawić na sprawdzoną opcję współpracy.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość