szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Zapalenie pochwy?

10 lut 2021, 12:05

Może ono być także spowodowane suchością pochwy. W tej sytuacji warto zakupić sobie preparat Vagisan. Do wyboru masz krem nawilżający albo globulki.

tojatereska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 29 lip 2014, 21:16

Re: Zapalenie pochwy?

14 mar 2021, 15:22

kobieto, ty nie zwlekaj tylko migiem do gine sie zapisuj! jak ja czulam pieczenie i swedzenie w okolicach pochwy, to zamiast szukac odpowiedzi w internetach to sie zapisalam do mojej pani ginekolog w klinice vesuna w krakowie. tak sie podejrzewalam, mialam infekcje pochwy. pani doktor wdrozyla leczenie i mi przeszlo. z taka infekcja nie ma co czekac, bo bedzie tylko gorzej.

plasterek123
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 16 lip 2019, 21:53

Re: Zapalenie pochwy?

20 kwie 2021, 23:18

Na zapalenie i suchość pochwy ostatnio mój lekarz polecił mi takie globulki dopochwowe cicatridina . Które mają bardzo dobry skład i w kilka dni odbudowują błonę śluzową

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Zapalenie pochwy?

02 maja 2021, 14:20

Ja też miewam sporadyczne infekcje i zapalenia (zwłaszcza jak chodzę na basen). Nie leczę się jednak nigdy na własną rękę. Moja Pani Doktor z warszawskiej kliniki Renort Słuchając Ciała zawsze coś mi przepisuje na takie niedyspozycje. I przy okazji podczas wizyty kontrolnej mam pewność, że nie dzieje się nic poważnego. Dlatego z takimi problemami udaj się do lekarza. Nie zwlekaj.

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Zapalenie pochwy?

13 maja 2021, 09:10

Jeśli to zdarza Ci się często to poradź się lekarza bo może być to również zakażenie hpv a zmiany na szyjce które są nie leczone mogą przekształcić się w nowotwór, może kup sobie papilocare na wszelki wypadek, nie zaszkodzi i można go stosować nawet profilaktycznie

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Zapalenie pochwy?

21 maja 2021, 14:00

To są wszystko rzeczy których trzeba pilnować i dbać o profilaktykę! U mnie też problem jest poważny bo mam endometriozę. Na szczęście już trafiłam pod opiekę świetnych specjalistów ze szpitala Medicover i moge liczyć że w razie potrzeby wykonają u mnie zabieg jej usuwania w asyście robota da vinci

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość