szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

13 paź 2020, 10:52

Dieta i ćwiczenia powinny być wystarczające. Ewentualnie można poprawić elastyczność skóry szczotkowaniem na sucho.

KaLipka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

04 lut 2021, 22:52

Zgadzam się, dieta i ćwiczenia w zupełności wystarczą aby zgubić zbędne kilogramy. Choć ja akurat zawsze miałam problem z wytrwaniem odpowiednio długo na takiej diecie;) Dlatego zaczęłam zamawiać catering z Wygodnejdiety, zapewniają mi 5 posiłków dziennie, wszystko jest smaczne i zdrowe a ja w końcu jem regularnie.

karol67
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 mar 2021, 13:07

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

12 mar 2021, 14:12

Deficyt, ćwiczenia, zdrowe odżywianie i powinno być git, pamiętaj o piciu dużej ilości wody, ograniczeniu stresu. Śpij dużo, czerp z życia i powinno być dobrze, pamiętaj, ze alkohol wcale nie poamaga! Ewentualnie jak chcesz więcej porad popczytaj fitlinepolska.pl :ico_pranko:

Awatar użytkownika
Hurkocz19
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 12 kwie 2021, 12:46

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

14 kwie 2021, 12:54

Suplementy na odchudzanie nie będa miały jakiegoś wpływu wielkiego ale zawsze to jakas pomoc w zywieniu

lacrimosa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 10 maja 2018, 09:22

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

20 kwie 2021, 21:09

Jak większość siedzę uziemiona w domu, ale staram się ćwiczyć we własnym zakresie. Nie kupuję raczej słodyczy, jem kilka mniejszych posiłków w ciągu dnia i jakoś waga dość dobrze się trzyma. Teraz pracuję nad wzmocnieniem mięśni (do jogi) i po śniadaniu, w okolicach południa robię sobie waniliowy shake białkowy w proszku (Pur Ya, chcociaż poprzednio miałam z innej firmy, nie pamiętam jakiej i też był ok). Potem popołudniu obiad, a wieczorem w zależności od dnia albo rozciąganie albo siłowy trening (czasem z ciężarkami).

margolicka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 19 wrz 2018, 09:50

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

30 kwie 2021, 11:21

i ja bym jeszcze dodała, ze ważna jest odpowiednia suplementacja, by wspomóc organizm, by był bardziej wydajny. Bardzo dobre jakościowo suplementy znajdziecie w ofercie producenta Pharmovit. Mają tu cała linię Sport, idealna dla sportowców ( nie tylko tych zawodowych).

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

17 maja 2021, 12:43

U mnie wystarczają dieta i ćwiczenie. Staram się robić trening kilka razy w tygodniu a jedzonko zamawiam sobie z Wygodnejdiety- dzięki nim jem zdrowo,regularnie i smacznie a dzięki temu gubię zbędne kilogramy;)

Awatar użytkownika
AgAgaBa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 26 kwie 2021, 12:28

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

17 maja 2021, 13:04

najważniesza w tym wszystkim jest dieta

Kamila333
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2021, 15:13

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

19 maja 2021, 15:19

Z własnego doświadczenia wiem jak trudno zmotywować się do ruchu w trakcie zrzucania nadmiaru kilogramów. Moim sposobem na to okazał się taniec i z całego serca polecam wszystkim kanapowcom :) Modeluje ciało, poprawia nastrój i sprawia że nie czujemy się jak na przymusowej lekcji w-fu. Serio u mnie idealnie na super ciało i spalanie kalorii zadziałało właśnie to :) Wiem ze swojego że nie jest łatwo zacząć ale polecam serdecznie warsztaty taneczne oraz lekcje tańca indywidualnego. Duża dawka pozytywnej energii i endorfin :) Pełna swoboda, super atmosfera i profesjonalizm Sylwii Madeńskiej nauczą tańczyć każdego! :)

izka28
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 paź 2013, 18:36

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

28 lip 2021, 01:57

JA nigdy nie byłam u takiego typowego dietetyka, ale korzystam z diety 1:1, a oni mają wielu super konsultantów w całej Polsce. Ja miałam do czynienia z trzema konsultantami w Wawie i wszyscy są super. Zawsze pomocni, świetnie doradzali z doborem posiłków.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość