Loretta
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2021, 21:14

Re: Sposoby na objętość włosów

15 kwie 2021, 21:34

pianka do włosów? choc przyznam, ze ja nie używam ... Wole szampony i odzywki wzmacniające włosy

ciasteczko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 03 mar 2021, 13:29

Re: Sposoby na objętość włosów

10 cze 2021, 18:59

Sama się zastanawiam czy jest jakiś specyfik do włosów kręconych na zwiększenie objętości bo bardzo mi włosy poleciały i widać, że jest ich coraz mniej.

greta15
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2021, 18:44

Re: Sposoby na objętość włosów

11 cze 2021, 18:21

[quote="ciasteczko"]Sama się zastanawiam czy jest jakiś specyfik do włosów kręconych na zwiększenie objętości bo bardzo mi włosy poleciały i widać, że jest ich coraz mniej.[/quote]

Moja szefowa poleciła mi do kręconych włosów takich specyfik René Furterer Sublime Curl. Używam go miesiąc i nie te same włosy. Nie puszą się, aż tak bardzo, objętościowo lwyglądają lepiej i fajnych skręt mi się po tym zrobił. Taki mocniejszy i bardziej wyrazisty.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Sposoby na objętość włosów

02 sie 2021, 07:09

Trzymajcie - sprzet-fryzjerski.pl/blog/jak-nadac-wlosom-wiekszej-objetosci-sprawdz-najlepsze-triki.html
Dobry kosmetyk, systematyczność i zmiana szybko nadejdzie. Znamy ten temat od środka.
Prostymi krokami można zrobić coś naprawdę sensownego.

vandaiba
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 11 sty 2018, 12:38

Re: Sposoby na objętość włosów

08 wrz 2021, 11:58

mi się fajnie do nadawania objętości włosom sprawdza loko-suszarka Babyliss hydro fusion, świetnie podnosi włosy od nasady, a jednocześnie nie sprawia, że są napuszone, wyglądają ładnie ie fekt sie długo utrzymuje, czesto jej uzywam do codziennych stylizacji włosów

mikusia369
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 06 lut 2018, 00:27

Re: Sposoby na objętość włosów

16 wrz 2021, 12:59

Trzeba wiedzieć co stosować, żeby dodatkowo nie obciążać włosów. Inaczej efekt będzie odwrotny do zamierzonego. Metodą prób i błędów już wiem jak sprawić, by moje włosy zwiększyły objętość i ładnie się układały. Szampon Klorane z wyciagiem z włókien lnu jest dla mnie niezastąpiony.

niki252
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 sie 2021, 11:25

Re: Sposoby na objętość włosów

17 lis 2021, 19:59

Ja stosuje szampon i odżywkę z Venita , super mi się sprawdzają , nadają objętość włosom, odżywiają je i nadają im miękkości i ułatwiają rozczesywanie.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość