Eleni
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2021, 09:48

Re: poszukuje dobrego fryzjera ...

17 maja 2021, 10:01

Zgadzam się tu z moją przedmówczynią co do salonu Gnatyshyn z tym, że ja chodzę do tego na Kasprzaka do Pani Patrycji. Super obsługa a salon naprawdę warty polecenia.

OlaNaObcasach
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 maja 2021, 07:49

Re: poszukuje dobrego fryzjera ...

18 maja 2021, 07:51

Macie jakieś sprawdzonego fryzjera w Zielonej Górze? Szukam do przycięcia i rozjaśnienia ale żeby mi włosów nie spalił :/

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: poszukuje dobrego fryzjera ...

20 maja 2021, 14:41

Ja się próbowałam zapisać, ale terminy na przyszły miesiac:D

lorry
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 lis 2019, 00:22

Re: poszukuje dobrego fryzjera ...

17 cze 2021, 17:41

[quote="Dorota84"][quote="lorry"]Dziewczyny z Warszawy gdzie chodzicie? Od jakiegoś czasu regularnie tam chodzę. Zawsze wychodzę zadowolona, ostatnio zdecydowałam się na odważniejszy kolor, wyszło super[/quote]
Ja do Magii Blondu już od dawna i bardzo polecam. Może nie szaleje jakoś bardzo z kolorem, ale zawsze jestem bardzo zadowolona[/quote]
a byłaś u nich na paznokciach? Kusi mnie żeby zrobić u Darii bo planuję się zapisać na włosy i pazokcie bym sobie od razu zrobiła

ciasteczko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 03 mar 2021, 13:29

Re: poszukuje dobrego fryzjera ...

22 cze 2021, 20:19

Odkąd kupiłam mamie super sprzęt do układania włosów suszarko-lokówkę firmy takiej https://www.notino.pl/babyliss-pro/rota ... -obrotowa/
to mummy przestała chodzić do fryzjera i sama sobie włosy układa i super jej to wychodzi.

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: poszukuje dobrego fryzjera ...

22 lip 2021, 13:48

lokosuszarki to super opcja na szybkie ułożenie włosów, też mam urządzenie od babyliss, ta marka jest świetna, mam sporo różnych sprzętów tej marki i są świetne, lubię ich używac

RTchema
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 sie 2021, 23:32

-

13 wrz 2021, 15:34

Siemanko
Zwracam sie do was z ogromna prosba, mam dosc duze problemy z konczynami gornymi i kregoslupem, poszukuje dobrego prywatnego fizjoterpeuty, a nie jest to takie latwe bo przebywam w Anglii, czytalm o tutejszych metodach i podobno bardzo skuteczna jest MSK - musculoskeletal. Możecie mi w jakiś sposób pomóc szukac fizjo ktory sie specjalizuje w konczynach gornych i kregoslupie? Moze znacie jakies angielskie strony z rankigami fizjo? Za wszelka pomoc i porady dziekuje bardzo
Pozdro

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość