BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Sklepy internetowe z bielizną

02 maja 2018, 09:54

Oprócz bielizny warto zamawiać również odzież i obuwie w dobrych sklepach internetowych, gdzie otrzymujemy wysoką jakość i zdecydowanie niższą cenę, zapraszamy na BucikSklep.pl

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Sklepy internetowe z bielizną

16 maja 2018, 19:14

a znacie sklep Lady's Place ? Ja chodzę do ich sklepu stacjonarnego w Warszawie ( przy stracji metra w Centrum ) ale wiem, że prowadzą też sprzedaż internetową. Generalnie w mojej ocenie to idealne miejsce dla kobiet o nieco większych niż standardowe rozmiarach :) Rozbudowana oferta, super jakość i rozsądne ceny.

Basia112
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 13 wrz 2017, 11:28

Re: Sklepy internetowe z bielizną

12 wrz 2018, 10:31

Świetny sklep z bielizną dla każdej kobiety to BROOSA. Rewelacyjna jakość, promocje i super ceny. Wiele razy w nim kupowałam i nie żałuje. Wszystko nosi sie świetnie i super wygląda.A ja czuje sie piękna.

Stonki
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2018, 13:42

Re: Sklepy internetowe z bielizną

05 lis 2018, 13:57

Dzięki za namiar, na pewno w wolnej chwili to sprawdzę i dam znać na forum. Generalnie także bazuję na sklepach online w kwestii bielizny czy odzieży, zawsze mogę liczyć na doskonałą jakość i wygodę :)

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: Sklepy internetowe z bielizną

18 sty 2019, 18:55

kupuję bieliznę w sklepie internetowym https://nastopy.pl/ i jestem bardzo zadowolona.

Dorcia1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 03 gru 2018, 14:22

Re: Sklepy internetowe z bielizną

25 sty 2019, 16:48

Ja jestem przyzwyczajona tylko do bielizny z triumpha....od lat kupuję bielizne w tym sklepie i zawsze jestem zadowolona.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Sklepy internetowe z bielizną

28 sty 2019, 11:35

Moim zdaniem warto zapłacić za bieliznę nawet nieco drożej, natomiast mieć pewność co do jej wysokiej jakości wykonania oraz oczywiście wygody, to podstawowa kwestia od której warto zacząć. Warto poszukać jej w dobrych sklepach internetowych.

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: Sklepy internetowe z bielizną

03 lis 2019, 14:26

Ja doceniłam jednak to, że jakość bielizny ma ogromne znaczenie. Wolę wydać na zestaw troszkę więcej ale cieszyć się nią o wiele dłużej i w ostatecznym rozrachunku i tak wychodzi to taniej :) Teraz głownie zamawiam od valetta.pl bo naprawdę mają przepiękną tą bieliznę i jakość jest cudna

weronikawroblewska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 31 mar 2015, 13:15

Re: Sklepy internetowe z bielizną

24 maja 2021, 10:05

Ja kupuję często bieliznę w sklepie MissiSleepy. Mają sprawdzone produkty znanych marek w dobrych cenach. Poza tym jeśli jestem aktualnie na mieście mogę również skorzystać z opcji zakupów staconarnych.

Korzystając z okazji jeśli interesuje Was temat bielizny damksiej polecam Wam przeczytać ich artykuł o rodzajach majtek - https://missisleepy.pl/jakie-sa-fasony-majtek Od kiedy go przeczytałam łatwiej jest mi znaleźć bieliznę jakiej potrzebuję, dotychczas szukałam mało konkretnie i zajmowało mi to sporo czasu.

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Sklepy internetowe z bielizną

07 cze 2021, 15:36

Bardzo dobra oferta jeśli chodzi o bieliznę jest w ofercie www.sklep-biustonosze.pl. Znajoma mi podpowiedziała ten sklep i nawet mnie to nieco zaskoczyło, że tych produktów jest tam w ofercie tak dużo, Ceny również wypadają bardzo pozytywnie na tle innych sklepów więc tutaj dodatkowy plus.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość