monterey
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2020, 14:49

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

15 maja 2020, 14:51

ja nigdy bym nawet nie probowala farbowac :D nigdy nie farbowalam

SugarGirl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2016, 12:16

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

02 cze 2020, 13:03

Nie polecam takich praktyk ;) Spaliłam sobie kiedyś włosy, nie mówię już o kolorze, który powiedzmy nie spełniał moich oczekiwań ;)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

23 lis 2020, 08:12

Łapcie namiary - sprzet-fryzjerski.pl/blog/odkryj-sekret-idealnie-pofarbowanych-wlosow.html
Kilka prostych zasad i powinno być w porządku. Wiadomo, że podstawą są solidne kosmetyki
Byle czym takiego efektu nie uzyskacie.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

22 kwie 2021, 07:10

Łapcie namiary - pro-sprzet.pl/blog/samodzielne-farbowanie-odrostow-to-nie-takie-trudne.html
Solidny kosmetyk, a do tego systematyczność i wszystko powinno być w najlepszym porządku.
A przynajmniej tak to wyglądało u mnie. Da się.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

06 maja 2021, 09:31

ja ostatnio farbowałam henną. polecam.

marta12019
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2020, 17:28

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

10 maja 2021, 09:38

l`oreal Polecam

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

01 cze 2021, 12:04

Ja już doszłam do perfekcji w samodzielnym farbowaniu włosów ;) Kompletnie się tego nie boję ale też bardzo uważam na to, jakich produktów używam. Te z amoniakiem są dla mnie za silne, skóra głowy od razu swędzi. Przestawiłam się na farby naturalne, pozbawione chemii - marka Color&Soin to mój faworyt. W palecie jest dużo odcieni, super kryją siwe włosy, ładnie pachną, nie uczulają. Nic dodać, nic ująć. POLECAM!

gabkax
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 05 lut 2021, 11:23

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

04 cze 2021, 10:58

Jak farby to tylko bez amoniaku. Raz do roku robię sobie kolor bo jednak włosy moje bardzo się źle reaguja na koloryzację. Na początku super fajnie wyglądają połysk widoczny z daleka ale potem mi wypadają i są mega przesuszone.

Malwina12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 kwie 2021, 19:28

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

11 cze 2021, 17:04

[quote="gabkax"]Jak farby to tylko bez amoniaku. Raz do roku robię sobie kolor bo jednak włosy moje bardzo się źle reaguja na koloryzację. Na początku super fajnie wyglądają połysk widoczny z daleka ale potem mi wypadają i są mega przesuszone.[/quote]

Też za często nie farbuję włosów. Kupuję farbę na notino Phyto Color i umawiam się ze swoją fryzjerką u niej w domu. Farba ta aż tak bardzo nie niszczy włosów,kolor długo się utrzymuję. Jest naprawdę OK i bez amoniaku, także bezpiecznie można nakładać.

Kamilla36
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 mar 2019, 07:32

Re: Samodzielne farbowanie włosów - ulubione farby

18 sie 2021, 11:17

Długo nie zdawałam sobie sprawy, że przy farbowaniu włosów trzeba odpowiednio o nie dbać. Wśród drogeryjnych szamponów nie znalazłam takiego, który naprawdę utrwali kolor i zadba o nawilżenie końcówek. Moje potrzeby zaspokoił klorane ze skórką granta, który polecam i Tobie.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość