magdaimagdalena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 02 wrz 2019, 00:26

Re: Samochód ale jaki i za co?

30 wrz 2020, 15:47

Ja jestem wielką fanką Skody Fabii. Sama mam czerwoną i nie byłabym w stanie wymienić ją na żaden inny samochód, nawet o tym nie myślałam. Zdecydowanie jest ona w stanie spełnić wszystkie oczekiwania kobiety. Ale najnowsza Fabia po liftingu głównie w środku robi wrażenie. Efekt wow zawdzięcza głównie tej pięknej czarnej skórze z czerwonymi przeszyciami. Jest po prostu boska. Z pewnością jest to droższa wersja tego modelu, ale piękna :-) W serwisie MOTOCAINA możecie pooglądać zdjęcia i same ocenicie ten efekt wow :ico_haha_01:

Gabriella123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 21 sie 2020, 08:32

Re: Samochód ale jaki i za co?

05 paź 2020, 13:24

Od lat jestem wierna Toyocie :) Jednak Japonia to pełna precyzja i jakość :) No może poza blacharką, która pewnie niejednokrotnie szybciej wymaga renowacji niż silnik. Ale ogólnie marka rewelacyjna :)

magdaimagdalena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 02 wrz 2019, 00:26

Re: Samochód ale jaki i za co?

02 lis 2020, 00:49

Czytałam w serwisie motoryzacyjnym MOTOCAINA, że według danych Polacy najchętniej kupują samochody używane. Rzadziej już się sprowadza auta za Zachodu, częściej szukamy czegoś krajowego - to chyba już nauczeni przekrętami, jakie robili z samochodami z Niemiec. W każdym razie, również się podpisuję pod opinią, ze lepiej kupić używanego dwulatka, niż auto z salonu. Jak to się mówi, samochód traci na swej wartości zaraz po wyjeździe z salonu :-)

seelee
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 25 wrz 2012, 08:20

Re: Samochód ale jaki i za co?

29 lis 2020, 15:39

Mini są mega fajne. Bardzo fajnie jeżdżą, bo silniki mają dużo mocy, a auto nie jest zbyt ciężkie. Do tego można w dealera przygotować sobie elastyczne finansowanie, żeby rata była łatwa do płacenia. Generalnie fajna marka, dla młodych duchem :)
Miałam okazję testować Mini Clubmana z salonu Bawaria Motors w Jankach i jeśli szukacie czegoś sprytnego do miasta to to auto jest ekstra.

dimorek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 18 lut 2020, 10:13

Re: Samochód ale jaki i za co?

10 kwie 2021, 18:01

Akurat jeśli chodzi o samochód to jakiś czas temu kupiłam nowy i jestem z niego bardzo zadowolona, ale odwiedzę jeszcze Nanoclinic w Olsztynie bo mam fajny pomysł na mały auto detailing. Samochód zmieniam średnio raz na 2/3 lata, a jak to u was wyglada?

zuzia11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2021, 11:05

Re: Samochód ale jaki i za co?

26 lip 2021, 17:03

Czy macie swój ulubiony zapach do samochodu? Chyba każdy z nas lubi piękny zapach, dlatego chciałbym Wam polecić sklep internetowy , z którego sam często korzystam, poniewaz cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.

LarryDup
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 lip 2021, 21:27

-

28 lip 2021, 08:52

Idac za ciosem postanowilem zrobic sobie kajaczek SOF z wregami ze sklejki i wzdluznikami z bambusa calkim dobrze sprawdzilo sie to przy proa szkieletor , no i teraz mam zagwozdke jaki kajaczek sobie zdiełać?
Czy klasyka czyli cos w grenlandzkim stylu ? Ale taki kajak wymaga doswiadczenia zarowno w robocie powinien byc skrojony na miare jak i w plywaniu , eskimoski w zyciu nie robilem .
A moze cos wyprawowego ? Czyli cos jak skladane kajaki kepplera tyljo nieskladany ? Korci mnie wlasnie taki bo i miejsce na maszt mozna wczesniej zapodac, i wzmocnienia pod miecze, i pantograf pod elektryczny silniczek .
A moze jeszcze jakis pomysl ? Nie spieszy mi sie jakos strasznie bo plywac na czym mam

Kasiasia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2021, 11:48

Re: Samochód ale jaki i za co?

08 sie 2021, 11:52

Tak samo dostępne są używane auta w banku toyota. Najlepiej jest podzwonić po dealerach i zapytać o ofertę, a później przeanalizować wszystkie otrzymałe oferty i wybrac dla siebe najlepszą. Dla mnie najlepszą opcją była (i jest do dziś) Toyota , jako bank kierowcy, który idealnie trafia w potrzeby kierowców.

Bernardetta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2017, 10:04

Re: Samochód ale jaki i za co?

10 sie 2021, 17:59

Trzeba patrzeć długofalowo, wziąć pod uwagę dostępność i koszt części zamiennych, awaryjność danego modelu, pojemność silnika, spalanie itp. Razem z mężem podjęliśmy decyzję o zakupie rav4, zależało nam na komfortowym, rodzinnym aucie, które nie będzie skarbonką bez dna i jesteśmy zadowoleni z tego wyboru :-)

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Samochód ale jaki i za co?

20 sie 2021, 18:44

jaki to juz zalezy co ci sie podoba :) my stawialismy na wieksze auto bo jestesmy rodziną 5 osobową. ostatecznie zdecydowalismy sie na mitsubishi space star z mm cars w leasingu bo taka opcja platnosci pasowala nam najbardziej

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość