kizomba
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 25 lut 2019, 21:57

Re: Medycyna estetyczna Katowice

30 lip 2020, 14:39

Ja ze slaska to jezdzilam do Czestochowy do Bienkowscy Clinic. Nowoczesna klinika, maja dobrych specjalistow, solidna i rzetelna opieke. Naprawde przyjemnie az sie tam czas spedza, ale co najwazniejsze - zabiegi przeprowadzane sa bardzo rzetelnie, dzieki czemu czlowiek widzi efekty i moze sie z nich cieszyc

pati20
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2020, 16:28

Re: Medycyna estetyczna Katowice

27 sie 2020, 22:41

Ja Wam powiem, że u mnie Magiczna Kliniaka bez wątpienia się sprawdziła. Bardzo dobrze wykonali mi zabieg botoksu, choć się bałam, jak ten kwas mrówkowy przyjmie moja skóra. Na pewno mogę tam polecić doktor Cimaszkiewicz. Umie pracować ze skórą.

Modelkaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2021, 13:21

Re: Medycyna estetyczna Katowice

08 sty 2021, 13:28

Opinie o Estei są rewelacyjne. Korzystam z usług doktor Ledniowskiej wiele lat i nigdy się nie zawiodłam. Skuteczność, dobra cena, nigdy nie czułam się naciągnięta na jakikolwiek bezsensowny zabieg, wszystko uzupełniam o RF. Na stronie estei.pl można podejrzeć efekty wieloletniej pracy. Po zabiegu wspaniały kontakt, jak cos nie gra, zawsze można liczyć na nieodpłatny zabieg korekcyjny czy dołożenie kwasu czy botoxu. Polecam.

lila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 02 wrz 2015, 00:26

Re: Medycyna estetyczna Katowice

20 sie 2021, 14:00

Klinika mobilna to doskonałe rozwiązanie, bo tam u nich ceny są niższe, w Katowicach przyjmują na ul. Obroki 68, to jest Magiczna Klinika, tam lekarze medycyny estetycznej przyjmują ;)

torska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 09 lip 2018, 17:58

Re: Medycyna estetyczna Katowice

30 sie 2021, 20:43

Katowice to duże miasto także wybór takich usług jest duży, ale wiadomo, że nie można wybierać kliniki w ciemno, bo może się to bardzo źle skończyc. Ja jestem zdania, że najlepiej to szukać opini w sieci i dopiero na tej podstawie warto podjąc decyzje.

makuszka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2021, 12:07

Re: Medycyna estetyczna Katowice

02 wrz 2021, 12:10

Ja tam jeżdżę do Łodzi do kliniki Dermed na Piotrkowska. Przyjmuje tu dr Dorota Żukowska, polecam ja

margolicka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 19 wrz 2018, 09:50

Re: Medycyna estetyczna Katowice

07 lut 2022, 10:08

w Katowicach można się umówić na wizytę do Magicznej Kliniki, zdecydowanie polecam ten salon :) byłam u nich już na kilku zabiegach związanych z medycyną estetyczną i jestem zadowolona z jakości obsługi, efektów ale także atrakcyjnych i bardzo konkurencyjnych cen :)

kamilap11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2022, 09:21

Re: Medycyna estetyczna Katowice

02 maja 2022, 09:23

W Tychach jest najlepsza! skwarczynskakosmetologia.pl Warto. Pani Kamila jest świetna, zna się na rzeczy.

kwietniowa1993
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2023, 16:47

Re: Medycyna estetyczna Katowice

24 kwie 2023, 16:50

a ja polecam się udać do Body Care na Opolskiej- bardzo życzliwi lekarze i cała obsługa bardzo profesjonalna. Super efekty już po pierwszych zabiegach :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość