moniwolka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2020, 12:52

Re: Wesele pod Warszawą

27 kwie 2020, 12:55

Jeżeli chodzi o miejsce na wesele pod Warszawą to polecam sprawdzić Pałac Lasotów. Byłam tam na weselu i jestem zakochana w tym pałacu. Już sama okolica sprzyja takim imprezom. Cisza spokój, mnóstwo zieleni. Wspaniała atmosfera. Wnętrza eleganckie i przestronne. Impreza perfekcyjnie przygotowana. Pyszne i ładnie podane jedzenie. Po prostu super

werkatar
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2020, 14:54

Re: Wesele pod Warszawą

19 maja 2020, 14:57

Super miejscem na wesele jest Pałac Lasotów w Zielonkach. Bawiłam tam zeszłej wiosny na weselu kuzynki. Bardzo mi się tam podobało. Piękny pałac otoczony urokliwym ogrodem. Ładnie urządzone wnętrza i pięknie udekorowana sla balowa. DO tego odpowiednio zastawione stoły. Wspaniała kuchnia profesjonalna obsługa. Miejsce godne polecenia

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Wesele pod Warszawą

08 lip 2020, 15:39

A może Międzyborów i Gary Mamy? https://www.garymamy.pl Swojska i bardzo przyjemna restauracja, nie dla sztywniaków :)

ewelinammm
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2020, 22:42

Re: Wesele pod Warszawą

30 paź 2020, 22:46

Pałac Kobylin jest godnym polecenia miejscem. Byłam tam na weselu brata. Zabawa była na 102. Pałac odpowiednio przygotowany na takie imprezy. Ładna i cicha okolica. Świetna obsługa. Jedzonko pyszne. Muzyka tez bardzo dobra.

igaiguniaw
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2020, 12:47

Re: Wesele pod Warszawą

29 gru 2020, 13:01

Bardzo ładne wesele miał mój kuzyn latem w Borodino. Świetnie się tam bawiliśmy. Restauracja ładni urządzona z dużym i zadbanym ogrodem. Zaserwowali pyszne jedzenie i wspaniałe ciasta. Do tego super obsługa i świetna muzyka. Zabawa była perfekcyjna.

anemiamiza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2021, 12:19

Re: Wesele pod Warszawą

19 lut 2021, 12:28

Bardzo ładne wesele miała moja siostra w Pałacu Lasotów. Piękne wnętrza i klimatyczna okolica. Impreza dopracowana w każdym szczególe. Jedzenie smaczne i w odpowiedniej ilości> Wszystko przygotowują na miejscu (nawet makaron do zupy) Obsługa perfekcyjna. Spokojne ich można polecić

emgiem
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 14 gru 2020, 16:42

Re: Wesele pod Warszawą

21 cze 2021, 15:22

Od siebie polecić mogę dla panny młodej mobilny salon urody wellmetime, przyjadą od wskazany adres w Warszawie lub okolicy. Tutaj jest ich oferta ślubna https://wellmetime.com/slub Byłam bardzo zadowolona z jakości ich usługi, efekt końcowy był fantastyczny.

nikakka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2021, 13:15

Re: Wesele pod Warszawą

30 sie 2021, 13:19

Bardzo ładne wesele można wyprawić w Pałacu Kobylin. Sami urządzaliśmy tam przejecie weselne. Jesteśmy mega zadowoleni> Dobry kontakt z menadżerem. Bardzo ładne wnętrza pałacu i zadbany i duży ogród. Świetna obsługa kelnerska. Bardzo dobre jedzenie (duży wybór dań w menu) wszystko świeże i odpowiednio podane. Zabawa była na medal> Wszyscy goście zadowoleni my (para młoda) też się dobrze bawiliśmy.

RTchema
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 sie 2021, 23:32

-

03 wrz 2021, 20:18

Mi też zdarzyło się kiedyś tam byc, i powiem szczerze, że według mnie, jest tam wszystko co potrzeba na wesele pod namiotem. Ładny ogród, plac zabaw dla dzieci, ładny, biały namiot. Właścicielka jest bardzo miłą i pomocną osobą. Można bez problemu się dogada w praktycznie każdej kwestii. Z tego co pamiętam, jest nawet możliwość ogrzewania namiotu lub włączenia w nim klimatyzacji. Można zajrzeć do nich na strone - RJ hotel - jak wpiszesz w google na pewno wyskoczy.

aniawyyysz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2021, 12:45

Re: Wesele pod Warszawą

13 wrz 2021, 12:55

Ładnie można urządzić wesele e w Hotelu Złote Runo pod Warszawą. Świetnie się tam bawiliśmy. Piękna sala. cicha i spokojna okolica. Pyszne jedzenie. Mają też komfortowe pokoje dla gości.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość