internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

10 wrz 2019, 13:59

Ja polecam zrobić sobie jedynie makijaż permanentny na usta. Ja taki zrobiłam sobie w Warszawie,http://www.biotekpolska.pl/.

musialkowska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2019, 16:07

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

26 paź 2019, 11:24

Trzeba wybrać się do dobrego specjalisty, który wykona makijaż permanentny tak, aby efekt był naturalny. Ja byłam u pana Krzysztofa Majerskiego w Krakowie, on przyjmuje w Vici Clinic, i jestem bardzo zadowolona z efektów. Usta wyglądają przede wszystkim bardzo naturalnie.

Awatar użytkownika
scorpionetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:21

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

05 lis 2019, 15:05

No chyba nikt nie poszedł do kogoś nie sprawdzonego i bez ukończonego specjalistycznego kierunku!

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

12 lis 2019, 13:16

też jestem za makijażem permanentnym. moje naturalne wargi były dość wąskie a takie wypełnienie kolorem naprawdę dużo dało. Oczywiście zawsze trzeba patrzeć do kogo się udajemy, moją sprawdzoną linergistką, którą polecam wszystkim jest Dominika Kossakowska z warszawskiego salonu Jest Pięknie. Najlepsza z najlepszych!

miki77
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 17 lis 2019, 21:10

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

17 lis 2019, 21:28

Ja robiłam powiększanie ust kwasem hialuronowym w gabinecie Aestetic Clinic w Poznaniu, u dra Rosińskiego. Efekt bardzo fajny, taki jak oczekiwałam - bardzo subtelny, choć zmiana dla mnie odczuwalna i widoczna :) W końcu pozbyłam się kompleksu. Pan doktor to bardzo dobry specjalista, a przy tym ma super podejście do pacjentów. Kompetentny, rzeczowy, wyczerpująco odpowiadał na wszystkie moje pytania :) A trochę ich było :)

Minuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 06 maja 2019, 20:36

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

12 sie 2020, 14:00

Ja zdecydowałam się na modelowanie kwasem hialuronowym :) w Poznaniu jest super gabinet Madameart i tam właśnie robiłam :) polecam bo efekty znakomity!

Kreat
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 mar 2013, 10:31

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

26 wrz 2021, 15:54

ja robiłam usta ale wybrałam makijaz permanentny. Mam ładny kształt i są pełne, ale niestety starsznie blade. Dlatego zdecydowałam się własnie na taki zabieg u Magdaleny Bąk. I każdej pani mogę doradzić jeśli zmaga się z podobnym problemem :)

carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Re: Usta profesjonalnie wypełnione

29 paź 2021, 14:04

Usta wypełniłam w Klinice Vesuna, ktora ma gabinet w Krakowie. W sumie trafiłam do nich szukając lekarza w wyszukiwarce. Tak trafiłam na tą stronkę: https://lekarze-medycyny-estetycznej.pl/ , a potem do Kliniki. Z efektu jestem zadowolona, bo usta wyglądają naturalnie, ale są ciut większe niż wcześniej.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość