Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Rozstępy- pomocy!!

31 paź 2017, 11:14

Wszystko fajnie, ale jak już masz białe rozstępy to nawet maraton nie pomoże :/ Mi się udało zredukować paski na plecach i pośladkach za pomocą zabiegów laserem Beladona w warszawskim CM Arnica. Miałam łącznie 5 zabiegów w ciągu 3 miesięcy, nie były one bolesne ani nic w tym stylu i szybko dały rezultat

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Rozstępy- pomocy!!

02 lis 2017, 14:24

Ja poza aktywnością fizyczną oraz dietą polecam też dobre kosmetyki ujędrniające i nawilżające, czyli naturalny kolagen. Tutaj warto sprawdzić serię Colway.

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Rozstępy- pomocy!!

08 lis 2017, 20:31

Ja na rozstepy po ciazy probowalam juz wielu specyfikow.. kremow, masci, zeli, masazow, pilingow... wszystko ze skutkiem marnym... Postanowilam pojsc na calosc i poddalam sie zabiegowi karboksyloterapi w salonie Silk Spa w Warszawie na Bielanach. Mialam 4 serie i jestem bardzo zadowolona z efektow. Szkoda kasy ktora wydalam na te masci i zele bo moglam odrazu poddac sie temu zabiegowi i raz na zawsze pozbyc sie szpecacych blizn i rozstepow

magdaimagdalena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 02 wrz 2019, 00:26

Re: Rozstępy- pomocy!!

30 paź 2019, 15:04

Na rozstępy kremy raczej nie pomogą, to tylko marketing. Ratunkiem są profesjonalne zabiegi w dobrych salonach dermatologicznych. Polecam usługi LaserBeauty, pół roku temu robiłam u nich mikrodembrazję diamentową, świetne efekty daje - polecam :ico_haha_01:

samosia24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 sty 2017, 15:55

Re: Rozstępy- pomocy!!

10 lis 2019, 14:21

Ja też mam rozstępy od podstawówki, moja mama też je ma.. Po prostu za mało kolagenu mam i skóra popękała jak przytyłam.. Jak rozstępy mają już jasny kolor to niestety , ale nie pozbędziesz się ich.. Jakby były różowe to jeszcze można by było coś zdziałać a teraz to popił wodą.. To jest blizna, możesz się poddać zabiegom medycyny estetycznej, by je trochę wygładzić, a zniknąć nigdy nie znikną..

Awatar użytkownika
zwinka055
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 16 lis 2019, 13:30

Re: Rozstępy- pomocy!!

16 lis 2019, 13:40

W moim przypadku takie zabiegi nieco pomogły, może nie w 100%, ale efekt zauważalny był. Z tym, że miałam ich malutko i na biodrze tylko, także nie wiem, jak w przypadku większych problemów :-)

Monikabilskaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 30 lis 2018, 13:27

Re: Rozstępy- pomocy!!

26 mar 2021, 16:30

Mnie na rozstępy pomogła seria karboksyterapii i mezoterapii łącznie 8 zabiegów. Nie wierzę w kremy czy inne kosmetyki, które niby mają usuwac rozstępy. Ja chodziłam do salonu Laser Delux myśle, że mają pojęcie. Ostatnio pokazują też fajne metamorfozy z roztępami na instagramie zobaczcie sobie,.

Awatar użytkownika
potassiurma
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:28

Re: Rozstępy- pomocy!!

29 paź 2021, 14:11

z czystym sumieniem polecam pozbycie sie rozstepow za pomoca lasera. sama zdecydowalam sie na taki zabieg w klinice vesuna z krakowa i jestem zadowolona. efekty zostaly osiagniete, a ja nie boje sie pokazywac w stroju kapielowym, a przede wszystkim dobrze czuje sie sama ze soba. w sumie tutaj mozesz sobie na ten temat poczytac: www.laserowe-usuwanie-rozstepow.pl .

klementyna20
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 08 paź 2018, 22:08

Re: Rozstępy- pomocy!!

13 gru 2021, 13:04

A moze jakis dobrego rodzaju olejek?? Sama szukam jakiegos skutecznego rozwiazania, ale po ciazy to mam jakis dramat

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: Rozstępy- pomocy!!

19 gru 2021, 11:54

Noo olejek albo jakies serum antycellulitowe, do tego warto szczotkowac te miejsca i naprawde pomaga, wiem bo sama cos takiego robilam i efekt super

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość