niebianska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:27

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

27 gru 2021, 23:43

najlepsze jest vichy :) ja zamawiam na notino

AudreyTes
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 sie 2021, 05:03

-

18 sty 2022, 10:55

On mine the theme is rather interesting. Give with you we will communicate in PM.

karolCiaa21
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 31 sty 2022, 11:52

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

20 cze 2022, 13:27

Ja wychodzę z tego założenia, że to robimy wcześniej, w młodszym wieku czyli zdrowe odżywianie, odpowiednia pielęgnacja oraz zabiegi wpływaja na to jak nasza skóra będzie wyglądać za 5, 10, czy 20 lat. Duże znaczenie mają geny ale niepowiadania pielęgnacja ma ogromny wpływ. Ja oprócz codziennego oczyszczania i nawilżania skóry również chodzę na zabiegi do salonu Laser Delux w Kielcach ul. Wesoła 13/15( z tego co kojarzę mają kilka lokalizacji). Tam mi rozpisali plan zabiegowy, dedykowany dla mnie. Została mi zaproponowana seria laserowa, gdyż laser działa w wielu aspektach oprócz przeciwzmarszczkowo to również zwęża pory, rozjaśnia skórę i redukuje rumień. Jestem w połowie serii, na razie zrezygnowałam ze względu na porę roku, ale na jesień- zimę wracam znowu do zabiegów. Ja widzę różnice i wiem, że na przyszłe lata to poskutkuje :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość