Wasz ulubiony sklep Internetowy to :

link usunięty przez obsługę forum
5%
2
ASOS
5%
2
OTTO
Brak głosów
0
BON PRIX
9%
4
INNY (napiszcie w poście jaki?)
81%
35
 
Liczba głosów: 43
dimorek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 18 lut 2020, 10:13

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

02 mar 2021, 09:34

Ja to się cieszę, że trafiłem na studio Entaris i na ofertę https://entaris.pl/sklepy-wordpress/ bo niebawem dzięki nim sam będę otwierać sklep internetowy. Będzie to sklep typowo męski, z ciekawymi rzeczami dla panów. Gdy już powstanie na pewno dam o nim znać.
Pozdrawiam!

Hadi22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2021, 08:48

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

13 kwie 2021, 09:02

Moim ulubionym jest sklep internetowy z Bydgoszczy: poolneo.pl
Są tam super gadżety do basenu i akcesoria ogrodowe, np. meble, prysznice. Każdy, kto uwielbia pływać i lubi uatrakcyjniać sobie pobyt w basenie, na pewno znajdzie coś dla siebie. :)

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

07 cze 2021, 15:37

Bogatą ofertę pod kątem biustonoszy znajdziesz w sklepie www.sklep-biustonosze.pl. Można na spokojnie wybrać atrakcyjny produktów, ceny są dobre a realizacja zamówień szybka. Moim zdaniem można liczyć na tą ofertę szczególnie, że firma dba o to, by każdemu zaproponować produkty z dobrych firm.

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

12 paź 2021, 21:35

Jeśli chodzi np. o buty to ja lubię zamawiać z Saway. Buty są z naturalnej skóry, porządnie i starannie wykonane a noszą się rewelacyjnie. Noga się nie męczy i nic nie obciera. Mam od nich 3 pary i własnie szykuję się na zakup kozaczków;D

justineczqa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 12 sie 2014, 11:22

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

08 lis 2021, 15:29

Zdecydowanie mam dwa ulubione sklepy - zalando i luxusowi.pl, gdzie mają produkty mojej ulubionej, włoskiej marki casadei. Swoją drogą właśnie w tym drugim sklepie kupiłam sobie kurtkę na zimę. Miałam farta, bo w ich cotygodniowej promocji przecenili własnie kurtki i żakiety z najnowszej kolekcji i to o 30%. Także, ja takiej okazji nie przepuszczam.

jimwalton06
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2021, 19:09

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

11 lis 2021, 23:20

[quote="dota889"]Witam kochane,
Czy kupujecie ubrania w sklepach internetowych takich jak ASOS, czy link usunięty przez obsługę forum? Ja przekonałam się do tych sklepów, bo łatwiej znaleźć tam coś dla siebie niż chodząc godzinami po galerii handlowej. A jak Wy uważacie? Uważacie zwykłe zakupy za stratę czasu i kupujecie w Internecie?
A może jeszcze nic nie kupiłyście w Internecie i nie macie takiego zamiaru?
A może macie swoje ulubione sklepy Internetowe w sieci?

Czekam na Wasze opinie :)

Dota :ico_oczko:[/quote]
Can you tell me where I can find cyberpunk fashion clothes at an affordable price?

flemingdales
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2021, 19:01

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

11 lis 2021, 23:44

[quote="jimwalton06"][quote="dota889"]Witam kochane,
Czy kupujecie ubrania w sklepach internetowych takich jak ASOS, czy link usunięty przez obsługę forum? Ja przekonałam się do tych sklepów, bo łatwiej znaleźć tam coś dla siebie niż chodząc godzinami po galerii handlowej. A jak Wy uważacie? Uważacie zwykłe zakupy za stratę czasu i kupujecie w Internecie?
A może jeszcze nic nie kupiłyście w Internecie i nie macie takiego zamiaru?
A może macie swoje ulubione sklepy Internetowe w sieci?

Czekam na Wasze opinie :)

Dota :ico_oczko:[/quote]
Can you tell me where I can find cyberpunk fashion clothes at an affordable price?[/quote]
I am also looking for party merch. Travis Scott merchandise might be a good choice. Let me know if this is true or not.
Ostatnio zmieniony 03 lut 2022, 22:57 przez flemingdales, łącznie zmieniany 1 raz.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

08 gru 2021, 13:54

Jeśli chodzi o obuwie to tutaj moim ulubionym sklepem zdecydowanie jest Saway:) Mają duży wybór, modne fasony i szeroką rozmiarówkę więc zawsze znajde tam coś dla siebie:) Do tego buty mają na prawdę bardzo dobrą jakość, są mega wygodne, starannie zrobione no i ślicznie się prezentują:)

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

08 lut 2022, 15:16

[quote="Majkaaa"]Jeśli chodzi o obuwie to tutaj moim ulubionym sklepem zdecydowanie jest Saway:) Mają duży wybór, modne fasony i szeroką rozmiarówkę więc zawsze znajde tam coś dla siebie:) Do tego buty mają na prawdę bardzo dobrą jakość, są mega wygodne, starannie zrobione no i ślicznie się prezentują:)[/quote]

Saway również lubię:) Wybór jest faktycznie duży więc jest w czy przebierać. Buty za to są porządne, wytrzymałe- nie rozklejają się po kilku wyjściach i wygodnie leżą na nodze. Na pewno posłużą przez kilka sezonów.

Awatar użytkownika
beautyworld
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 11 kwie 2018, 11:56

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

09 lut 2022, 13:31

Moim ulubionym sklepem internetowym jest Freeskin https://freeskin.pl/ Kosmetyki azjatyckie wysokiej jakości w dobrych cenach

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość