elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Operacja warg sromowych

07 wrz 2020, 10:14

Polecam sprawdzić gabinet jaki prowadzi Piotr Klimczak przy Częstochowskiej w Opolu, specjalizuje się bowiem jako lekarz w bezinwazyjnych zabiegach okolic intymnych u kobiety przy wykorzystywaniu sprzętu stosującego radiofrekwencje. To innowacyjna jak na nasz rynek propozycja, ale wydaje się, że warto będzie na nią zwrócić uwagę.

izkassxz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 16:57

Re: Operacja warg sromowych

21 wrz 2020, 14:17

Ja także miałam wykonywaną labioplastykę u dr Sitkiewicz w Klinice Galena w Bielsku Białej i polecam :)

gamma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwie 2013, 09:11

Re: Operacja warg sromowych

23 lis 2022, 20:29

Ja się zdecydowałam na labioplastyke w Olmedical w Częstochowie. W moim przypadku było to zmniejszenie warg sromowych. Powiem tak: komfort od zabiegu jest nieporównywalnie lepszy. I ja też się czuję lepiej ze sobą :)

wiki889
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2023, 11:35

Re: Operacja warg sromowych

13 mar 2023, 11:42

Jeśli chodzi o zabiegi rewitalizujące pochwę to myślałyście może o klinice Olmedical? Właśnie tutaj zabieg wykonywany jest za pomocą lasera lub urządzenia VagiTight HIFU wykorzystującego ultadzwięki . Są to zabiegi całkowicie bezbolesne do którego nawet nie jest potrzebne znieczulenie,więc myślę, że na luzie możn iść, trzeba tylko przełamac barierę w głowie :)

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość