Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 mar 2007, 18:51

ja tez za porzadki sie wziełam duzy pokój cały wystprzatałam a moj tylko z sypilani gadał " nie sprzataj" " wiesz ze nie mozesz sie przemeczac" a na koniec stwierdził i zadał pytanie " czy chce wywołac poród wczesniejszy" hm :ico_puknij: a cos mnie na sprzatanie wzieło ale widze ze nie tylko mnie :-D :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

31 mar 2007, 18:54

Czesc no z tym sprzataniem jest cos na rzeczy wszyscy sprzataja hi hi :ico_szoking: :ico_szoking: a nas dzis odwiedzila moja rodzinka ze wsi,kuzyn zaprosil nas na komunie w maju :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale sie stresowal ten moj kuzynek kochany :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 mar 2007, 19:16

hejka
Asia to wy weselicho tez zaliczycie???? ale fajnie.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
czy tylko slub????

ciezaroweczki udanych i sprawnych porzadkow.... wiosennych...
u nas nie ma kto dzis sprzatac... nadrobimy w tygodniu... male mieszkanko mamy wiec raz dwa pojdzie hihi

tyle sie spisalam na Poloni.... tylko Lucy wie,,,,,,,,,, ze masakra....
chyba was oszczedze i nie bede zameczac... wypilam kawke to powera mi dodala.. poza tym sama jestem i musze do kogosc mowic... a maluszka nie chce od brzuszka zameczac.... swoim gadulstwem... hihi
moze tez troche ruchu dobrze mi zrobilo... hihi jak sie zacly tydzien bylo zamknietym w domu i pracy to potem tak sie konczy.... ze sie nagadac i nalazic nie mozna.... hihi bylam dzis 3 godz w pracy na sprzataniu - juz ostatni raz.... hurrrraaa!!! a potem powrot z tamtad godzine na nogach..( tak sobie postanowilam) zahaczajac o shopping wiec dodatkowo jeszzce godzinka... i niedawno dotarlam.... ale spoko.... moglabym jeszcze, ale akurat w tym rejonie wiecej sklepow nie bylo :ico_placzek:
wieczorkiem imprezka urodzinkowa nas czeka wiec musze byc pelna energii hihi
mysle, ze filizanka kawki pomoze w zupelnosci hihi

A propos chorych facetow., A od wczoraj ma katar... i juz biedny narzeka... hihi a ja sie smieje z niego hihi i mowie ze ja brzuch mam i dwoje ludzi dzwigam... hihi moja stala gadka na jego narzekania...
mysle, ze kilka glebszych dzis wieczorkiem postawi go na nogi... ja tez sie tak leczylam.. jak jeszcze moglam... i po imprezkach zawsze jak nowo narodzona bylam... tzn jak kac juz minal hihi czyli po ok 2 dniach hihi

Lucy nasze upatrzone lozeczko tez ma podobne wymiary 117x62 cm hihi i powodbno ta posciel, ktora kupilam 100x120 bedzie wielka do niego.... ale tak mi sie podobala a mniejszych nie bylo... dokupie kocyk na lato z dziurkami hihi i bedzie git.... bo ten polarkowy tez pewnie bedzie za cieply ....
ale przeciez nic sie nie zmarnuje.... bedzie na pozniej hihi
wiec moze wypelnienie sobie na razie daruje....
po powrocie z polski koniecznie musimy jechac do ikei zakupic komode z przewijakiem zeby bylo gdzie upychac te wszystkie slicznosci maluszkowe hihi

p/s od wczoraj doszlo do naszej kolekcji.... kilka body i szpioszki..i czaoeczki....
dostalam dzis na pozegnanie od tych ludzi ktorym pomagalam w domu... bardzo mnie tym zaskoczyli ucieszylam sie bardzo... to takie slodkie... hihi
a sami kupilsmy wczoraj komplecik zielony smoka... z czapeczka... hihi
bedzie do szpitala... jak ujrza taka zielona zabke to bedzie wiadomo , ze to moje... hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tylko te rozmiary... mnie zalamuja... czasem pisza tylko kg... np do 4,1 kg albo do 5,5kg a o centymetrach ani slowa i badz tu madry..... hihi

kurcze jak juz pozno .. adas zaraz bedzie... a obiadku nie ma...
jeszcze pod prysznic nie poszlam... a niedlugo musimy wychodzic... hihi
zagadalyscie mnie babki hihi bedzie na was :ico_olaboga: hihi

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

31 mar 2007, 19:24

KOCHANE milego wieczorka i niedzieli :ico_buziaczki_big: :532: :588: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

31 mar 2007, 21:31

leatka wyobrazilam sobie ta piosenke i zobaczylam na avatarek aci :ico_haha_01: fajowo he he madzia ja tez dzis sprzatalam,nie wiem co mnie wzielo he he madziorka ja tez sie wsciekalam nie raz z tymi rozmiarami,bo tak dziwnie pisza ....

Kama :)
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2007, 18:06

01 kwie 2007, 08:27

Witajcie. Piekny dzień sie szykuje dzisiaj, jedziemy na wycieczke do Częstochowy :)
Jak to śpiewaja Przytulaki: "Jaki piekny jest ten świat, gdy przyjaciół wokół masz" :) Udanej niedzieli wszystkim zyczę .

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

01 kwie 2007, 08:55

Hej Kama hej dziewczynki zycze udanej wycieczki ja wstałam moj jeszcze spi zajadam sobie jajeczka na miekko a na 11 szykuje sie do kosciólka ale sama bo moj nadal choruje :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-01 ]
Tak apropo dzisiaj 30 tydzien :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_tort:

[ Dodano: 2007-04-01 ]
Tak apropo dzisiaj 30 tydzien :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_tort:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

01 kwie 2007, 09:15

Madzia, gratulacje :ico_prezent: Jejku, już coraz bliżej i nasze maleństwa będą z nami :).
Mój K. właśnie wrócił ze służby, prześpi się z pół godzinki i jedziemy na zakupy, tym razem dla mnie. Chcę jakieś letnie spodnie ciążowe, lekką kurteczkę i strój kąpielowy, bo w swój oczywiście się nie mieszczę, a ruchu tak mi brakuje, że szok. Będę sobie pływać na baseniku hehe. Krzyś wyszukał wczoraj w sklepie internetowym jakiś (podobno) fajny fotelik samochodowy. Mówi, że ma nawet jakieś poduszeczki, żeby dzidzi było wygodnie i coś w rodzaju pokrowca, żeby dzidzia nie marzła zimą. Normalnie w szoku jestem :ico_szoking: , że tak sam z własnej inicjatywy się tym zajął. Chyba czasem Go nie doceniam hehe.
Spadam tulić się do mojego Słoneczka. Miłej niedzieli kochane :ico_papa:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

01 kwie 2007, 09:20

Aniu no to swietnie czasami faceci tez musza pogrzebac w internecie i dbac o bezpieczenstwo ich dzieci moj tez wybierał wózek sprawdzał bezpieczenstwo a ja tylko kolor :ico_oczko:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

01 kwie 2007, 10:04

cześć dziewczynki,
cieszę się bardzo ,że mój avantarek wam się podoba.Madzia, Aniu faceci tak mają i czasami aż przesadzają z bezpieczeństwem dla dzieci.Pamiętam jak my kupowaliśmy wózek : ja sprawdzałłam kolor żeby był praktyczny i się nie brudził, żeby łatwo było go złożyć i czy nie jest za ciężki przy wnoszeniu do autobusu a mój czy koła są równe , czy ma ABS-y(?),czy budka dobrze się składa i rozkłada........... oj miał tych pomysłów.
Ja też wczoraj widziałam śliczne bawełniane pajacyki dla dzidzi z czapeczką i chyba kupię jeden to będzie do szpitala.

A dzisiaj o 6 rano mój mąż pękał ze śmiechu ,że mała tak fika.Oj czasami przechodzi samego siebie :ico_puknij:

Ze smutniejszych wiadomości to dzisiaj nocy zmarł mój dziadek :ico_placzek: , wiedziałam że tak będzie i zdążyłam się z nim zobaczyć, ale śmierć zawsze boli.....

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę przyjemnego popołudnia

\PS madzia :ico_tort: z okazji 30 tyg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość