basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

31 mar 2007, 15:35

Cześć Brzuchatki!
Ale się obłowiłam! Pożyczyliśmy auto od rodziców i sprawiłam sobie spodnie eleganckie, ale cienkie, bluzkę z krótkim rękawem, kaszkiet i pod kolor szal wielgachny, którym się będę owijać na wietrzne dni. Jednak są plusy tego, że się w nic nie mieszczę sprzed ciąży :ico_haha_02: Zjadłam jeszcze sałatkę w barze wegetariańskim i odebrałam trochę szturchańców. Jedyne uuuups - jak zobaczyłam przyrost tkanki tłuszczowej na plecach, gdy byłam w przymierzalni! Dramat! :ico_olaboga:

Mam nadzieję, że to będzie schodzić w miarę karmienia, bo jak nie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_placzek:

Rety, co się stało, że tak pusto? Obraziłyście się na mnie? :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

01 kwie 2007, 08:59

hello, a ja dziś z rana :-D Basiu to ja mam podobnie, w rzadną kurteczkę sie nie dopne, nawet w swoic polakach mam ciasno, na szczescie udąło mi sie kupic fajny i niedrogi polarek wiec nie marznę, ale na święta to bede uroczo wyglądac w dzinsach i polaku :ico_smiechbig: chciałam sobie wczoraj kupić jakąs sukienke ale u nas całe dwa sklepy z ciązowymi ciuszkami wiec sobie nie poszalałąm, jednie kupiłam sobie bluzeczkę nie ciążową ale w rozmiarze XXL wiec sie mieszczę :-D no ikoszulkę już taka do karmienia sobie kupiłam. A dziś niedzilea handlowa wiec się tez wybieram na miasto moze sie coś trafi ciekawego :-D
A wczoraj normalnie mi odbiło i sobie grilla ze znajomymi zrobilismy :-D kiełbaska pierwsza klasa, ale nie mogłam się nią długo delektowac, bo wczoraj miałam dzięn ze zgagą :ico_olaboga: macie moze jakiś sprawdzony sposób na zgage bo oszalec można.

Dobra życze miłej niedzielki, cąłuski :ico_buziaczki_big:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

01 kwie 2007, 10:06

Witam w niedzielę!

Ula , widzę że i Ty lubisz zakupy :-) W końcu to takie kobiece...

Udanej niedzieli wszystkim :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

01 kwie 2007, 10:22

no lubię jak ma pieniądze :-D ale nie o to chodzi, rzadko mam okazje iść razem z męzulkiem na zakupy bo on w tygodniu w pracy i w sobotę tez, wiec właśnie w niedzile handlowa mam okazję z nim pochodzic, i kupić cos ciekawego, moze jakiś sweterek mu kupię teraz takie śliczne w paseczki są modne :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

01 kwie 2007, 13:34

Witam kobitki! :ico_buziaczki_big:
Zakupy to moja ulubiona rozrywka :-D :-D Ostatnie większe dla siebie zrobiłam tydzień temu najpierw w Fashion House a potem w Krakowie. Ale praktycznie z każdej wycieczki w kierunku miasta wracam z czyms nowym.....Dzis były to skarpetki i koszulka nocna taka rozpinana od góry, bo doszłam do wniosku że przyda się do karmienia....... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

01 kwie 2007, 14:12

No witam w niedziele :ico_brawa_01: Wszystkie na zakupach jak widac :ico_haha_02: Ja po obiadku odpoczywam :ico_ciezarowka: a potem obowiazkowy spacerek bo sloneczko sie pojawilo w koncu od 2 dni :ico_oczko: Zycze Wam milej niedzieli i udanych zakupow :ico_ciezarowka:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

01 kwie 2007, 15:12

witajcie, ale się naczytałam
a teraz muszę się zbierać na imieniny do wujka, jak tylko Wiki się obudzi
będzie znowu szaleństwo z królikiem

pozdrawiam Was cieplutko ze słonecznego Krakowa
i do usłyszenia jutro, bo pewnie późno wrócimy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

01 kwie 2007, 17:59

Basia ty tylko imprezujesz, ale ci fajnie... U mnie bida z nędzą .....

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

01 kwie 2007, 18:21

Witam ponownie i jak minal Wam weekend? :ico_haha_02: Mi calkiem, calkiem :ico_ciezarowka: Cale szczescie poprawila sie pogoda :ico_brawa_01: A jeszcze kilka dni i mamy swieta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-01 ]
A musze Wam powiedziec ze moj facet dzis odpoczal to sobie siedze z nogami w gorze a on robi kolacje (salatka i pieczony kurczaczek) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

01 kwie 2007, 22:23

U mnie weekend byl zaganiany i caly tydzien zapowiada sie zupelnie zwariowanie! Oby do swiat dociagnac! Teraz to juz spac ide! pa! do jutra! :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-04-02 ]
Zawiozlam meza na dworzec i jestem tu pierwsza!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dzien dobry wszystkim brzusiom!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Na herbatke zapraszam! :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia:
:sylwester: :sylwester: :sylwester:
:516: :516: :516:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość