Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

02 kwie 2007, 07:41

iza, dzieki - u mnie już lepiej
tak więc kawkę i śniadanko zaliczę i was poczytam
tylko mojego małego wyjca kochanego nakarmię i do drewutni wystawię :-D

pamiętam Nicola też tak miała, że łaziła - a w zasadzie to pełzała do przodu - po łóżeczku
i klinowała się zawsze w rogu
- wtedy się wycie zaczynało bo nie mogła się wydostać
i wszystko to na śpiącego :ico_szoking:
nie mam pojęcia czemu tak mają - potem jej trochę przeszło i teraz jest ok :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

02 kwie 2007, 07:49

kaola, no wlasnie czytalam ze tak dzieci nmają jak przezywają swoje umiejętnosci..jak uczą sie czegos nowego
wczesniej tez tak bylo jak zaczal raczkowac..a teraz przezywa stanie
ide sniadanko..i ogarnac chałupę...bede zaglądać :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

02 kwie 2007, 07:53

iza, dzięki - o tym nie słyszałam jeszcze :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 02-04-2007 ]
no i mała już w drewutni śpi
a ja tylko sobie jeszcze kawusię zaleję i czytam :ico_kawa: :ico_haha_01:

[ Dodano: 02-04-2007 ]
Aginka - fajne oczko - ale chyba masa roboty przy tym???
ja bym też chciała rybki - tylko u mnie istnieje obawa, że je wszystkie pozjadam :-D
bo ja wielki rybny żarłok jestem :ico_smiechbig:
sa "przechowywane" w ciemnej piwnicy bez jedzenia

................ :ico_olaboga: ale żeby się tak brutalnie z nimi .... :ico_smiechbig:


a kaola , gdzie tak wybywa na cale dnie ...

Diem - obiecuję, że się niepoprawię :ico_wstydzioch: niestety - bo przecież wiosna przyszła i mnie natura wzywa - a ja taki prawdziwy człowiek z buszu jestem :ico_smiechbig:

Zapomnialm dodac ...
wiesci z ostatniej chwili :
jestem w ciazy ... smiac sie czy plakac ? nie wiem ... gdyz nie planowalismy

i prawie bym już uwierzyła (i już gratulacje składać chciałam)
na szczęście Iza mnie wiadrem zimnej wody oblała :ico_smiechbig:
dobra dobra diem
prima aprilis



Maggie - gratulacje dla was w związku z odcycowywaniem :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:
- ale musisz powoli bo z cycami nie ma żartów :ico_nienie: żebyś jakiegoś zapalenia nie dostała
a co do naszych pociech - to chyba w każdym aniołku taki mały diabełek tkwi :ico_haha_01:
dzieciaczki doskonale wyczuwają wszystkie nasze emocje i szybko sie uczą - a na nas po prostu testują swoje umiejętności :-D

Iwonap - jak tam :ico_haha_01: kaczorek :ico_haha_01: nadal męczy :-D tylko uważaj bo jak cię tak porządnie wysuszy to będziesz prze tydzień się póżniej nawadniać :-D

[ Dodano: 02-04-2007 ]
moja mała wczoraj takiego orła wywinęła,
że aż biedna dwóch guziorów się dorobiła,
chodzić jej się zachciało - to norma - ale żeby przy tym skakać jeszcze :ico_olaboga:
no to się tak skończyło ....
i wycie miałam prze pół godziny i nic nie pomagało - ani PAN KWAK ani CYC, ani TATA
- dopiero małej okład zimny na guziora zrobiłam i wody do picia troszkę dałam wtedy umilkła - potem jeszcze łkała z 10 minut i na koniec - jak by nigdy nic wróciła do swoich zabawek :ico_szoking:
ale co się strachu najadłam to moje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

02 kwie 2007, 09:17

hej babosy
witam naszczescie nie calkiem wysuszona .....
ale dalam rade i pozniej caly dzien z lulim na spacerze ....bylismy na karuzeli malu patrzyl jak dziki oczywiscie caly czas siedzial w wozku ale wszystko go ciekawilo
a pozniej tuptal sobie po parku ......a dzis u nas piekniej niz wczoraj wiec ode sie poprawic i wyprostowac i spados na spaceros
diem a juz chcialam ci gratulowac hihihihihi powaznie gdyby nie reszta postow to bym ci buziaki z gratulacjami przeslala....a tajk masz buziaki :ico_buziaczki_big: ale bez gratulacji :)
biedna nicoklcia ...kobito wiecej czasu przed laptokiem :) to wiecej guziolkow:)
zajmij sie dziecvina a nie na tt siedzisz :ico_szoking:
aha zpomnialam wam napisac ze dsprzedalismy wozek i teraz moj synek wozi sie nowa fura:)
i czekamu na kojec-lozeczko turystuczne zamowilismy to z alleghro
lece bo malemu sie nudzi i slusza go z 4 pietra na dole :ico_olaboga: :ico_olaboga:

paulina83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:13

02 kwie 2007, 09:40

witam :-D :-D
jestem chora :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ledwo co mówie głos mam jakbym mutacje przechodziła :ico_haha_01: i oddycha mi sie ciezko przez nos :ico_chory:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

02 kwie 2007, 09:53

hej paulinka zdrowka zycze
dobrze ze na tik taku sie nie mowi tylko klika :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

02 kwie 2007, 10:30

witam :-D
Ostatnoi mało zagądam ale czas tak szybko leci i nie mam czasu :ico_placzek:
Ciagle w pracy ostatnio i jeszcze w domku tyle roboty :ico_olaboga:
A jak chwila przerwy to na spacerek z Adą ide.
A dziś znowu nocka w pracy :ico_olaboga:
Paulinko zdrówka życze :ico_buziaczki_big:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

02 kwie 2007, 12:08

hej hej kochane :-D
Wkoncu sie pojawilscie :ico_sorki: tak pusto bylo, a jak juz ktos zajrzal to tylko na chwile ... mijaly sie kobity i cicho bylo :ico_olaboga:

Iza :ico_brawa_01: ano Prima Aprilis :-D ale kto wie ... ponad 10 temu zapomnialam wziac jedna tabletke, a znalazlam ja dopiero kilka dni pozniej na podlodze :ico_szoking:
:ico_smiechbig:
zebym sie na wlasnym zarcie nie przejechala :shock:

kaola telepatycznie na silach Cie podtrzymuje bys mi sie tu nie rozkladala :ico_nienie: :ico_haha_01:
zdrowka !!! a co Nicoli : lobuziak maly z niej :ico_olaboga:
moj niuniek juz sie zbudzil :ico_noniewiem: zajrze pozniej i dokoncze to co zaczelam
:ico_smiechbig:
:ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-04-02 ]
trzymam kciuki za Antosiowe zycie bez cyca :one:
Maggie jak zwiedzanie Londynu? wrazenia? o jakie miejsca zachaczyliscie?

iwona a dziekuje za :ico_buziaczki_big: :ico_respekt: :ico_respekt: :ico_respekt:

ooo i zdrwowia paulince zycze , co by mutacje chlopom zostawila :ico_nienie: :-D
a sio chorobska :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:


justyna podziwiam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a mi sie czasami taki len wlacza :ico_wstydzioch:

dzis znowu zabieram sie za plewienie ogrodka :ico_noniewiem:
moze tym razem rzeczywiscie cos wyrwe :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-02 ]
i jeszcze dodam, ze Misowi apetyt wraca :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 kwie 2007, 13:02

Cześć dziewczyny....doła mam nie ma co gratulować wczoraj w nocy było koszmarnie, Antoś nie spał od 2 do 6 a my razem z NIM :ico_placzek:
W końcu uległam i dałam mu cyca, bo już nie dałam rady, nie mogłam patrzeć jak ON się męczy, wogóle nie dał się połozyć do łóżka, w końcuu po 6 padł i już nic nie było wstanie GO obudzić , wstał ok 9 . Mój B pojehał do pracyu nie wyspany, szkoda mi GO, on co prawda m ówi ze to nic nie szkodzi, ciągle dzwoni i pyta się jak my się czujemy :ico_noniewiem:

Dzisiaj probujemy po raz kolejny ja mam spać na dole a B z Antosiem w sypialni ...może to jest jakieś rozwiązanie...tylko ze B znowu będzie nie wyspany....nie wiem co to będzie, załamka.

[ Dodano: 2007-04-02 ]
diem pisze:Maggie jak zwiedzanie Londynu? wrazenia? o jakie miejsca zachaczyliscie?

eee tam nic nie zwiedziliśmy bo wybraliśmy sie za pózno trafilismy do Fulham, zajechaliśmy do polskiego sklepu iz robiło się tak pozno ze trzeba było wracać
....a feee ochyda, nie podoba mi się Londyn, nie wyobrazam sobie tam mieszkać.... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-04-02 ]
paulina83, zdrówk zycze no :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: na druga rocznice ślubu :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

02 kwie 2007, 16:09

Miłego popołudnia i wieczorku ja uciekam zaraz do pracy :516:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości