Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

02 kwie 2007, 21:38

Witaj Gosiu, cieszę się, że u Was już lepiej i bardzo się cieszę, że w końcu się odezwałaś dla Was wielki buziaczek :ico_buziaczki_big:

Kocica spokojnie będzie super, jeszcze kilka godzin jazdy i będziesz śmigać jak rajdowiec :-)

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

02 kwie 2007, 21:39

Zdąrzyłam przeczytać tylko poprzednią stronę i już mi się oczy kleją :ico_noniewiem:
Kociczko -> Słonko Ty moje, nie dostałam niestety wiadomości od Ciebie :( a to pewie dlatego, że zmieniłam nr tel. Poślę Ci nowy nr na maila....w ogóle wszystkim poślę :)
Wyśniłam Ci się :D faktycznie u nas już ok :) Hihhi

No to moze parę słów wyjaśnień dlaczego to wszystko tak długo trwało: otóż nasza pani pediatra nie chciałą dziecku zaaplikowac żadnego antybiotyku, bo nie słyszała nic a płucach a ni oskrzelach. DZiecko świszczało i harczało bo mu flegma zalegała ale lekarka stwierdziłą, że to nie jest choroba na antybiotyk, wiec zapisywała Julce coraz to gorsze i ohydniejsze syropki. W końcu dziecko miało już dosc, żaczęło żygać, mieć biegunke, nie jadła w ogóle przez 2 dni, a na widok butelki wpadała w panikę :( byłyśmy o krok od szpitala. Julka dostała jeszcze tej wstrętnej grypy żółądkowo - jelitowej, dziecko by mi się odwodniło, ale jakoś udało się przeżyć bez szpitala. My wszyscy w rodzinie też oczywiscie zaliczyliśmy tą uroczą grypkę ;) Potem mąż skądś przywlókł anginę, którą mnie zaraził. Z mężem już się wykurowaliśmy. A Julce nadal z nosa coś kapie, ale przynajmniej nie kaszle już tak bardzo.. . może za rok jej ten kaszel przejdzie :ico_haha_01:

Właśnie Sosenka zdaje mi relację na gg -> więc może będę na bierząco z wszystkimi faktami :) :ico_buziaczki_big: KOCHANA SOSENKA :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

02 kwie 2007, 21:43

Riterko, :-) ... a co do węzłów to nie myziałam małej po szyi, nie wiem co Ci doradzić, bo to chyba objaw anginy.... co do suwaczków to te co ja mam to chyba fajne.... Marittka się skusiła

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

02 kwie 2007, 22:01

OO, witaj Gosiu :-) Teraz będzie już tylko lepiej :-) :-)
Dużo zdrówka dla Kubusia.
riterko, tak właśnie mam ustawione :ico_placzek: Chyba zapytam męża...
A co do "Ani z..." to ja również należę do jej fan clubu :ico_haha_01: Przeczytałam wszystkie części dwa razy :ico_brawa_01: Ostatni raz w ciąży.Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam
maritta, czekamy jutro na wieści. I to takie :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

02 kwie 2007, 22:04

pomolestowałam męża :-D :
Commission Regulation No 364/2004 of 25 February 2004 amending Regulation No 70/2001 as regards the extention of its scope to include aid for research and development,
Official Journal 28/02.2004, No 1, 63/22, The Commission of European Communities

Ustawa prawa patentowego Nr 364/2004 z 25 Lutego 2004 będąca poprawką do ustawy Nr 70/2001 rozszerzająca jej zakres o wsparcie dla badań i odkryć.

(na nasze oko, znaczy jego)

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

02 kwie 2007, 22:04

riterko, to gdzie te powiększone węzły wyczułaś??? Na główce, czy na szyi??Wiem, że u dorosłej osoby, to objaw przeziębienia. Chociaż ja mam ciągle powiększone pod pachami (chyba coś mnie "rzeźbi" :ico_chory: ) i jakoś przeziębiona nie jestem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

02 kwie 2007, 22:22

Riterko, ja spanikowałam bo ze 3 miesiące temu wymacałam Jasiowi guzki z tyłu na szyi, poszliśmy do lekarza, zbadał i powiedział, że Jaś zdrowy, że to są powiększone węzły chłonne i mogą oznaczać, że Jaś przeszedł jakąś infekcję, albo że po prostu u niego są bardziej namacalne, bo jest szczuplutki - Twój Jaś też szczupły więc może dlatego?

Gosiu, jak dobrze, że jesteś! Ale sie nachorowaliście :( Najbardziej szkoda malutkeij Juleczki :( Zdrówka dla Was! :ico_buziaczki_big:

Kocica, jak na manewrach śmigasz to i miasto bez problemu posiądziesz! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-02 ]
uciekam! dobranoc!

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

02 kwie 2007, 22:30

Ela28 pisze:Kocica, jak na manewrach śmigasz to i miasto bez problemu posiądziesz!

cała Piła wyjdzie na ulice żeby się wspólnemu szaleństwu oddać :-D

[ Dodano: 2007-04-02 ]
Czy wiesz, że budowa ciała świni uniemożliwia jej spojrzenie w niebo?

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

02 kwie 2007, 22:43

węzły już od dawna na główce i pediatra mówiła, że to normalne i na szyi ale na szyi dopiero wczoraj wymiziałam ale Jaś na chorego nie wygląda, nie ma kataru, kaszlu, gorączki nic

Gosiu ale mieliście jazdę współczuję

Marittka mam nadzieję, że będzie :ico_ciezarowka:

Chloe mój mąż mówi, że jest źle skonfigurowany SMTP w zaawansowanych zobacz, czy masz zaznaczone "ten serwer wymaga bezpiecznego połączenia (SSL)" i t6am ma byś wpisane 995 i następny też ma mieć zaznaczony kwadracik a na górze tam gdzie jest napisane poczta wychodząca wpisz 25

jeszcze jedno czasem nie działało mi w pierwszym dniu, dopiero na drugi mi się wszystko poprawnie uruchamiało

zmykam lulać
kolorowych snów

[ Dodano: 2007-04-02 ]
Elunia toś mnie pocieszyła buziaki

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

02 kwie 2007, 22:45

Sosna skad wiesz takie ciekawe rzeczy?Ktos ostatnio przeslal ze swinia ma orgazm 30 min -skonczyly sie kawaly o Chacku Norisie a zaczely o swini?

Ola dzisiaj wczesnie usnelam wiec pobieglam do kosciulka,atmosfera taka jak dwa lata temu tylko ludzi niestety mniej

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości